שר במקסיקו: הרצח - שת"פ של ארגוני פשיעה מקומיים ומישראל

שר במקסיקו: ארגוני פשיעה מישראל קשורים לרצח
השר לביטחון פנים במדינה, אלפונסו מונטניה, טען ששני הנרצחים עסקו בהלבנת כספים. לפי דיווחים בתקשורת המקסיקנית, שני כיווני החקירה שנבדקים הם שהירי הוזמן על ידי ארגון פשיעה מקומי, או שבוצע במסגרת סכסוך בעולם התחתון בישראל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

השר לביטחון פנים במקסיקו, אלפונסו דורזו, התייחס היום (שישי) לרצח שני הישראלים במדינה, וטען שמדובר בשיתוף פעולה בין הפשע המאורגן במקסיקו לעולם התחתון בישראל. לדבריו, מדובר ב״שילוב פעולה לאומי ובינלאומי בחיסול הישראלים". דורזו ציין כי שני הישראלים, בן סוטחי ואלון אזולאי, עסקו בהלבנת כספים.

כמו כן, בתקשורת המקסיקנית דווח היום כי רשויות החוק בוחנות שני כיווני חקירה: האחד, שהחשודה בירי, אספרנסה אן, נשכרה ע"י ארגון פשיעה מקומי מהעיר חליסקו; והשני היא שמדובר ביריבויות בתוך העולם התחתון הישראלי. אישוש לסברה הראשונה מגיעה לכאורה מעדותה של אספרנסה, בחקירתה שאמרה כי קיבלה תשלום של 5,000 פזוס על כל חיסול, וכי שני אנשים נוספים שהיו מעורבים בירי ונמלטו הם תושבי חליסקו ממרכז מקסיקו.
בן סוטחי, שנורה למוות אתמול במרכז מסחרי במקסיקו סיטי, השתחרר מהכלא בישראל השנה אחרי 18 שנות מאסר. בעולם התחתון אומרים שהסכסוך של בן סוטחי הוא מול ארגוני הפשיעה של מוסלי וחרירי. לא מן הנמנע כי סוטחי הסתבך עם משפחות פשע מקומיות. 

הפופולריים