הכלה שהפכה לכוכבת רשת מגיבה: "אני פרובוקטיבית ולא מתנצלת"

הכלה שהפכה לכוכבת מגיבה: "זו אני, לא מתנצלת"

סרטונים מהחתונה של מורן בן אסולין דלפו לרשת והפכו אותה לכוכבת בין לילה. הכלה, שהצליחה לשגע את עומר אדם שהופיע בחתונה, העלתה סדרה של סטוריס: "עומר ואני התחברנו מהשנייה הראשונה, הרשיתי לעצמי קצת להיות משוחררת ולהתבדח" | כמה עולה להביא זמר לחתונה בישראל?
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סערת החתונה של מורן בן אסולין
צילום: סערת החתונה של מורן בן אסולין

סרטונים שדלפו מחתונתה של מורן בן אסולין הפכו אותה לכוכבת רשת בין לילה. בסרטונים היא נראית על הבמה יחד עם בעלה והזמר עומר אדם כשהיא שותפה פעילה לכל ההופעה. היום (ראשון) היא הגיבה לראשונה לסערה בסדרה של סטוריס בחשבון האינסטגרם שלה, שמונה כ-67 אלף עוקבים.

בסטורי שהעלתה בן אסולין היא נשאלה אם ההתנהגות שלה הפריעה לבעלה ואם היא הביכה את עומר אדם. "בעלי אוהב אותי איך שאני וזו הסיבה שהוא התאהב בי", כתבה. "אני יודעת שאני פרובוקטיבית וקיצונית ואני לא מתנצלת על זה. זו מי שאני עם בעלי ולפניו. עם זאת, בעלי מאוד מאזן אותי ורוצה רק בטובתי ובאושר שלי לפני הכול. לכן ראיתם כמה אהבה יש בינינו. מאחלת לכל זוג בישראל את האהבה, ההבנה, ההכלה (למרות שאני כלה קשה להכלה) וחברות יש בינינו. תאהבו את עצמכם וכולם יאהבו אתכם", ענתה בן אסולין.

הטרנד שמכניס זוגות לחובות: כמה עולה הופעה של עומר אדם בחתונה?

בסטורי הבא היא הוסיפה: "עומר אדם ואני התחברנו מהשנייה הראשונה. הייתה כימיה נהדרת, אז הרשיתי לעצמי קצת להיות משוחררת ולהתבדח. נעשתה שיחה אחרי החתונה והוא מבסוט של החיים והתאהב בנו ממש. הוא אמר שזו אחת החתונות שהוא הכי נהנה בה בחיים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לו ולהעביר אליו את השרביט על כל הטוב והשמחה שהוא עשה ביום המאושר בחיינו".

הפופולריים