החשד לפגע וברח באשקלון: נתפס נהג המשאית שדרס למוות ילד בן 9

הילד שנהרג בתאונה באשקלון - דוד אוחיון
הנהג חשוד שנמלט מהמקום לאחר הדריסה. בחקירתו אמר כי לא ראה את הילד ולא הבחין שפגע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תאונת פגע וברח אשקלון הילד דוד אוחיון 26.10.20
צילום: צילום: תיעוד מבצעי מד"א

חשד לפגע וברח: נתפס נהג המשאית החשוד שדרס היום (שני) למוות את דוד אוחיון, ילד בן 9 שרכב על אופניו ברחוב זבולון באשקלון. בחקירתו אמר כי לא ראה את הילד ולא ראה שפגע. 

"כשהגענו למקום, ראינו את הילד שוכב על הכביש כמה מטרים מהאופניים כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה", סיפר חובש מד"א בן טטרו, שהוזעק למקום. "הוא היה ללא סימני חיים ולצערינו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום". משפחתו של הילד ביקשה לשחרר את גופתו כדי שניתן יהיה לקיים את הלווייתו הלילה. 

לפי נתוני ארגון בטרם לבטיחות ילדים, מתחילת 2020 נהרגו 29 ילדים בתאונות דרכים. זהו המקרה השני השנה שבו נהרג ילד כתוצאה מתאונה במעורבות משאית, והמקרה הרביעי של תאונת דרכים קטלנית במעורבות אופניים.

"הלב נשבר לשמוע על ילד שיצא לרכיבה על אופניים ואיבד את חייו", אמרה מנכ"לית בטרם אורלי סילבינגר. "אנו קוראים להורים – אל תגידו 'לי זה לא יקרה' – ודאו שהילדים רוכבים באזור בטוח, הרחק ככל האפשר מתנועת רכבים ובמיוחד רכבים כבדים. בכל רכיבה חובשים קסדה. אני פונה לנהגים, ובמיוחד לנהגי רכבים כבדים, ומזכירה להם כי ילדים הם לא צפויים, ולכן באחריות הנהג להיות עירני בסביבה עירונית ולהיות אחראי לבטיחות הילדים, הולכי הרגל ומשתמשי הכביש האחרים".

הפופולריים