מריה אלקין על ההפגנות מתחת לביתה: הטיחו בי - "בוגדת, מתועבת, רוסיה מסריחה"

מריה אלקין: הטיחו בי - "בוגדת, רוסיה מסריחה"

רעייתו של ח"כ זאב אלקין בכאן רשת ב: "זה כבר לא מופנה אל בעלי, זה מופנה אישית אליי ואל הילדים שלי. ביקשתי להוציא צו הרחקה נגד אחד המפגינים"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מפגין מתומכי נתניהו מגדף את אשתו של אלקין, 19.04.21
צילום: -

• עדכון (21.04.21) בית המשפט השלום בירושלים הוציא צו הרחקה לפעיל הליכוד רמי בן-יהודה מביתו של חבר הכנסת זאב אלקין. נתניהו גינה הערב (רביעי) את ההתקפה: "אני נגד תקיפה אישית של כל אחד ואחת, ובטח לא בני משפחה - מכל מקום שהוא". 

רעייתו של ח"כ זאב אלקין מתקווה חדשה, מריה, סיפרה היום (שלישי) כי חלק מהמפגינים מחוץ לביתה בתקופה האחרונה זוהו כחברי "לה פמיליה". בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, סיפרה: "בהפגנה בשבוע שעבר קראו לעבר הילדה בת ה-5 שאבא שלה פושע ומאז היא בטראומה. אתמול היא התאבנה ובהתה בחלל. זה כבר לא מופנה אל בעלי, זה מופנה אישית אליי ואל הילדים שלי".

האזינו לריאיון המלא עם מריה אלקין, בכאן רשת ב

מריה אלקין סיפרה לאריה גולן כי הטיחו בה דברים קשים בהם "'גברת אלקין את בוגדת, את מתועבת, אישה רעה, מטורפת'. אתמול התווספו גם מרכיבים גזעניים – 'גויה, רוסיה מסריחה'". "מפגין שניסה להגן עליי ממפגין שתוקף אותי באופן אישי, חטף אגרוף בפרצוף. זו לא הפגנה, זו בריונות וזה חייב להיפסק", הוסיפה. הגברת אלקין הגישה תלונה במשטרה אתמול לאחר שכמה מתומכי ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הפגינו מול בית המשפחה בירושלים והטיחו בה קללות. בעקבות האירוע עזב אלקין את הכנסת ונסע לביתו. 


הגברת אלקין אמרה בריאיון כי ביקשה להוציא צו הרחקה נגד אחד המפגינים, וציינה שבשבוע שעבר הטיל האיש אימה על בתה בת החמש. "הזכות להפגין היא זכות מרכזית בדמוקרטיה, אבל במקרה הזה לא מדובר בהפגנה אלא באלימות", ציינה.

הפופולריים