הישראלים מהתקרית ביציע מרוקו: "לא היה קשור לדגל"

הישראלים מהתקרית ביציע מרוקו: "לא קשור לדגל"
האוהדים, שנקלעו ללב מהומה בסיום ההתמודדות בין מרוקו לפורטוגל, סיפרו לאולפן כאן מונדיאל כי החולצה של הקפטן היא שהובילה לאירוע: "לא חשנו שום איום, אלא רק חיבה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוהדי מרוקו
צילום: צילום: אי-פי

האוהדים הישראלים שנקלעו היום (רביעי) למהומה בסיום המשחק בין נבחרת מרוקו לנבחרת פורטוגל, סיפרו בריאיון באמצעות סקייפ לאולפן כאן מונדיאל כי לא הדגל הישראלי הוא שהוביל לאירוע. האוהדים - אבירן, דודי, אייל וחיים אף תיארו כי חשו "רק חיבה" לאורך כל המשחק שבו ישבו ביציע עם אוהדי הנבחרת הערבית.

"ישבנו ביציע מאחורי השער עם אוהדים של מרוקו. במהלך המשחק היה אחלה. הוצאנו דגלים והרגשנו רק חיבה. כל אחד בא וביקש להצטלם איתנו", תיארו האוהדים הישראלים. לדבריהם, "בסוף המשחק, קפטן מרוקו הגיע לקהל, הוריד חולצה וזרק אותה לתוך היציע. כל האוהדים התחילו לקפוץ על החולצה שעברה מצד לצד, ונחתה בדיוק ליד הרגליים שלנו. התפתחה מהומה די גדולה".

עוד הם שחזרו: "אחד האוהדים, שישב לידנו כל המשחק, תפס את החולצה ואיתה גם את הדגל. הוא ניסה איכשהו לחלץ את עצמו, ולכן נראות משיכות של הדגל. האוהד הזה בעצם מסכן, כי שאר האוהדים שהתתנפלו עליו ודחפו אותו גרמו לו ליפול מהמרפסת לתוך הדשא. ממש לא היה קשר לדגל ישראל".

הפופולריים