ערן זהבי, מתוך הריאיון
צילום: כאן חדשות

ערן זהבי: רוטנשטיינר חייב להמשיך כמאמן הנבחרת

כוכב נבחרת ישראל דיבר על השערים בנבחרת, על הבוז לדאבור, על סרט הקפטן וגם על זהות המאמן הבא. "הציפייה מאיתנו לא הייתה להיות מקום שני, אלא להפתיע. לא הצלחנו, נפלנו ברגע האמת", אמר זהבי בריאיון
גאולה אבן-סער
12 בנובמבר 2021
14:15
עודכן ב 22:46

כוכב נבחרת ישראל בכדורגל ערן זהבי דיבר הערב (שישי) על שיא השערים בנבחרת, על הבוז לדאבור, על סרט הקפטן וגם על זהות המאמן הבא. "המאמן הבא צריך להיות מאמן טוב. רוטנשטיינר חייב להישאר", אמר זהבי בריאיון לגאולה אבן סער, שבסופו התפרץ מאמן הנבחרת והביא לזהבי כוס מים. נבחרת ישראל איבדה סיכוי להעפיל למונדיאל בקטר לאחר שנבחרת סקוטלנד ניצחה את מולדובה ופתחה פער של שבע נקודות. ישראל מדורגת במקום השלישי בבית.

צפו בריאיון

"אני לא אוהב לעשות קמפיינים למי שצריך", הוסיף זהבי. כשהתבקש לשאול את רוטשטיינר אם הוא מעוניין להישאר בתפקיד, השיב המאמן - "רק רציתי שיהיו לו מים, כדי שהוא ידבר יפה. יש לו דקה אחת, ואז צריך לסיים את הריאיון".

הכוכב נשאל על שריקות הבוז לחלוץ מונאס דאבור ואמר: "מונאס יודע שטעה עם הפוסט והתנצל, השחקנים קיבלו את זה. אני לא יכול להגיד לקהל מה לעשות, אבל זה צריך להישאר בגבולות האלה. זה מפריע לנבחרת ומבייש את המדינה שלנו".

זהבי התייחס לקמפיין מוקדמות המונדיאל של הנבחרת: "הנבחרת מאוד עוזרת לי להציג את היכולת שאני מציג, הציפייה מאיתנו לא הייתה להיות מקום שני, אלא להפתיע. לא הצלחנו, נפלנו ברגע האמת, אבל הנבחרת בתהליך טוב, זה יקח זמן. ישראל לא משקיעה אפילו אחוז ממה שהנבחרות שהפתיעו משקיעות", אמר זהבי.