קומאן, ארכיון
צילום: פלאש90

הבלאגן בבית"ר חוגג: המאמן ארווין קומאן התפטר מתפקידו

יום לאחר ההפסד ליריבה בני סכנין, המאמן ההולנדי הודיע שיפסיק לאמן את הקבוצה "מסיבות אישיות" • בעלי בית"ר, איש העסקים משה חוגג, יישאר עוד שבוע במעצר, אחרי שגם היום לא הגיע לדיון הארכת מעצר וסנגוריו סיכמו עם המשטרה מראש על משך ההארכה
יואב בורוביץ' והדס גרינברג
01 בדצמבר 2021
15:16

מאמן בית"ר ירושלים ארווין קומאן הודיע היום (רביעי) למועדון על סיום תפקידו, "מסיבות אישיות". המאמן ההולנדי הגיע לבית"ר בתחילת העונה ולמרות פתיחה טובה עם ניצחון 0-3 בדרבי על הפועל, הקבוצה כיום ממוקמת במקום התשיעי, רק שלוש נקודות מהקו האדום. אתמול הפסידה הקבוצה 0-2 ליריבתה בני סכנין

ארווין אמר לאתר בית"ר ירושלים: "מאז שהגעתי למועדון, התאהבתי במקום ובאנשים כאן, שעושים הכל על מנת שהמקום הזה יצליח להגיע לפסגות. אבל עם כל הרצון להמשיך, אני חייב לעצור כעת בגלל נסיבות אישיות. זה היה קשה עבורי, אבל דיברתי לפני זמן קצר עם יו"ר המועדון, אלי אוחנה, והודעתי לו על החלטתי, והוא קיבל אותה.

"זה הזמן שלי גם לפרוש לצמיתות כמאמן ראשי בקבוצות כדורגל. אני בטוח שהמועדון המדהים הזה ימצא את הדרך הנכונה, על המגרש ומחוצה לו, כדי לחזור למקום הראוי לו. אשאר לעד אוהד של הצהוב שחור, ורוצה שוב להודות לכולם".

כבר לא חוגג | עוד יום

בד בבד, היום סיכמה המשטרה מול סנגורי משה חוגג על הארכת מעצרו בשבוע נוסף. בעלי בית"ר ירושלים, שנעצר שבועיים בחשד לשורה של מעשי הונאה ועבירות מין, לא הגיע גם היום לדיון הארכת מעצר, וסנגוריו קיבלו את בקשת המשטרה להארכת מעצר נוספת של שבוע.