סטפן מלול
מתוך הודעת בית"ר ירושלים

הרוכש המיועד של בית"ר: "רוצה להפוך את הקבוצה לאחת הגדולות באירופה"

סטפן מלול הסביר בריאיון בכאן רשת ב כי הסיכוי שיקנה את הקבוצה עומד כרגע על 70%. מלול ציין כי בתוך שישה חודשים יוכל לגייס מאה מיליון דולר עבור התוכניות של בית"ר
ליאן וילדאו
14 בינואר 2022
13:01

הרוכש המיועד של בית"ר ירושלים סטפן מלול אמר היום (שישי) כי הסיכוי שיקנה את הקבוצה עומד כרגע על 70%. מלול הדגיש כי ירצה להפוך את בית"ר לאחת מחמש הקבוצות הגדולות באירופה. "אני יודע שזה קשה וקצת חלום. תוך שישה חודשים אוכל לגייס מאה מיליון דולר עבור התוכניות של בית"ר", הוסיף מלול בריאיון לליאן וילדאו בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון עם סטפן מלול

מלול, בן 54, מספר בריאיון מפריז כי הוא בעל כמה חברות - באבו דאבי ובצרפת, שעוסקות בשיווק ובשחיטה של בשר כשר ו"חלאל" ודוחה את התהיות לגבי האיתנות הפיננסית שלו. לדבריו, הוא מתגורר גם בפריז וגם באבו דאבי, אך מחזיק באזרחות ישראלית מ-1985. לטענתו תוך 25-20 יום, אחרי בדיקת הספרים, יידע אם ירכוש את הקבוצה.

מלול כועס כשהוא מוצג בתקשורת כיהודי-צרפתי בלבד: "אני לא רק יהודי-צרפתי, אני גם ישראלי". איש העסקים הוסיף לגבי הפעילות העסקית שלו, שלא מובלטת ברשתות: "אני יודע שכל העולם עכשיו הוא משוגע, אתה רוצה לדעת משהו, אתה יכול לראות באינטרנט, אבל אני לא אוהב את זה. עשיתי כסף בביזנס שלי".

כבר לא חוגג | עוד יום

איש העסקים חזר והבהיר כי הוא מתכוון לעשות ביקורת חשבונות לפני הקנייה. "אם אני רואה שזה לא טוב, אני לא קונה". לדברי מלול, הוא יגייס כסף נוסף בארצות הברית אצל יהודים שרוצים לתרום לישראל. "עשיתי קרן בארצות הברית בשביל לקחת כסף מכמה חברות שם, בשביל לקנות כמה שחקנים. עכשיו אני צריך לראות איך אני יכול למכור זכויות שידור", אמר.

בנושא לה פמיליה והבאת שחקן ערבי לקבוצה אמר מלול כי הוא מעורה במצב. "יש אנשים טובים בכל העולם. יש יהודים טובים ולא טובים ויש ערבים כאלה. באבו דאבי יש אנשים טובים מאוד שאוהבים יהודים וישראלים. יש לנו בעיה עם הפוליטיקאים הערבים. אני ציוני, מתפלל כל יום בשביל ירושלים ובשביל ישראל".

בית"ר ירושלים הודיעה אמש כי חתמה על מזכר הבנות עם מלול לקניית המועדון מידיו של הבעלים הנוכחי משה חוגג. מלול ניפק לדרישת הנהלת המועדון את המסמכים הרלוונטיים וכעת יחלו הצדדים בהליך בדיקת נאותות מהיר, אשר בסיומו צפוי להיחתם ההסכם הסופי.