ביוטיקוב

רצח באשדוד: אישה כבת 50 נמצאה מתה בדירתה, בן זוגה הודה במעשה

הנרצחת לובוב פוטכין, שהותירה אחריה ילדה, נמצאה עם סימני חנק על צווארה • ב-2017 התלוננה במשטרה על אלימות מצד בן זוגה, סרגיי ביוטיקוב בן ה-51. הוא נעצר - אך התיק נסגר • השניים מוכרים לרווחה על רקע התמכרות • בן זוגה נמלט מהזירה אותר, והודה במעשיו
איציק זוארץ ואסף פוזיילוב
16 במאי 2022
15:14
עודכן ב 10:46

עדכון בפרשת הרצח באשדוד: ‏סרגיי ביטיוקוב, בן 51, הודה שרצח בחניקה אתמול באשדוד את בת זוגו לובוב פוטכין. לטענתו - חשד כי היא בוגדת בו. מעצרו הוארך בשישה ימים. עורך דינו מטעם הסנגוריה הציבורית, אלכסי גלפגט, טען כי החשוד מתמודד עם התמכרות לאלכוהול. 

אישה כבת 50 נרצחה אתמול (שני) בדירתה ברחוב ההגנה באשדוד. בן זוגה, כבן 54, נמלט מהזירה, אותר לאחר זמן קצר ונעצר בחשד שחנק אותה למוות. זאת, לאחר שמכר שלו דיווח על המקרה למשטרה. הנרצחת ובן זוגה מוכרים לרווחה על רקע התמכרות. בת ה-50, שהותירה אחריה ילדה, התלוננה במשטרה בשנת 2017 על אלימות מצד החשוד. הוא נעצר - אך התיק נסגר.

פראמדיק מד"א ישראל לוגסי וחובש רפואת חירום אוראל אסולין, סיפרו: "כשהגענו למקום חברנו לכוחות המשטרה ונכנסו לדירה. ראינו את האישה שוכבת מחוסרת הכרה, ביצענו בה בדיקות רפואיות אך היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".