ג'ולי אנדרוז
צילום: גטי אימג'ס

ג'ולי אנדרוז בגילוי מפתיע על הלהיט של נטפליקס

השחקנית הוותיקה שמגלמת את ליידי וויסלדאון בסדרה "ברידג'רטון" חשפה - לא פגשתי מעולם את צוות השחקנים • העונה השלישית של התוכנית המצליחה עתידה להתחיל להצטלם בקרוב
אלון פרוכטר
26 ביוני 2022
13:58

השחקנית הוותיקה ג'ולי אנדרוז מהווה חלק בלתי נפרד מסדרת הדרמה המצליחה של נטפליקס "ברידג'רטון". קולה של כוכבת "מרי פופינס" ו"צלילי המוזיקה" מניע את הסדרה כמספרת הבלתי נראית ליידי וויסלדאון. אלא שבסוף השבוע חשפה אנדרוז במפתיע כי מעולם לא פגשה את שחקני הסדרה.

אנדרוז בריאיון לתוכנית "טודיי שואו" ברשת NBC (בסוף השבוע)

בריאיון לתוכנית הבוקר האמריקנית "טודיי שואו", אמרה אנדרוז כי "יוצרת הסדרה שונדה ריימס וכל החבורה - נהדרים. זו שמחה גדולה ואני נרגשת שהוזמנתי להשתתף בסדרה. אבל מעולם לא פגשתי אותם באופן אישי". השחקנית זוכת האוסקר הוסיפה כי היא רואה אותם מפעם לפעם כשהיא צופה בתוכנית, אבל את ההקלטות לסדרה היא עושה "הרחק-הרחק מכולם".

כשהתוכנית עלתה בערב חג המולד 2020, "ברידג'רטון" הפכה תוך זמן קצר לסדרה הנצפית ביותר בתולדות נטפליקס כשצברה יותר מ-63 מיליון צפיות. הסדרה שמרה על התואר הזה עד אוקטובר 2021, עם עליית הסדרה הקוריאנית "משחק הדיונון". העונה השלישית של "ברידג'רטון" עתידה להתחיל להצטלם בקרוב.

אנדרוז בטקס הענקת פרס מפעל חיים מטעם מכון הסרטים האמריקני, מוקדם יותר החודש

אנדרוז, בת 86, קיבלה לפני כשבועיים פרס מפעל חיים מטעם מכון הסרטים האמריקני (AFI). בטקס שהתקיים בתיאטרון דולבי בהוליווד, השתתפו הקומיקאית הוותיקה קרול ברנט, השחקן סטיב קארל שמדבב יחד עם אנדרוז את הסרט החדש "המיניונים 2" והזמרות גוון סטפני וסינת'יה אריבו. את הפרס הקדישה אנדרוז לאנשי הקולנוע שמאחורי הקלעים. "הם הגיבורים הבלתי נראים של תעשיית הסרטים. בלי המסירות והכישרון של כולם ספק רב אם הייתי ניצבת כאן היום", אמרה אנדרוז.