נבחרת הנוער בכדורגל

24 שעות לגמר הגדול: כתב כאן חדשות עם נבחרת הנוער בסלובקיה

אחרי שכבר השלימה העפלה היסטורית למונדיאל באינדונזיה בשנה הבאה, נבחרת הנוער רוצה גם את הפרס הגדול. בדרך נמצאת אנגליה - אבל החבר'ה הצעירים מסתכלים בלבן של העיניים של כל נבחרת • משחק הגמר ישודר מחר ב-20:45 בכאן 11 ובכאן רשת ב
ליאן וילדאו
30 ביוני 2022
21:27

במלון בברטיסלבה שבסלובקיה אפשר היה למצוא היום את שחקני נבחרת הנוער של ישראל בסבב חתימות אחרונות על חולצות שיחולקו מחר במשחק הגמר מול אנגליה. נראה שכבר היום, אחרי שהדהימו את אירופה, החולצות והחתימות, ובעיקר השחקנים - כבר שווים הרבה יותר.

אחרי שכבר השלימה העפלה היסטורית למונדיאל באינדונזיה בשנה הבאה, נבחרת הנוער רוצה גם את הפרס הגדול של זכייה ביורו. בדרך נמצאת הנבחרת האנגלית, שכבר ניצחה את ישראל בשלב הבתים.

אבל האנגלים, חלקם שחקני קבוצות פאר, ממש לא מקלים ראש בחבורה של המאמן אופיר חיים. "אני חושב שהם נבחרת חזקה מאוד", אמר היום במסיבת עיתונאים קפטן נבחרת אנגליה ושחקן צ'לסי הארווי וייל. "אי אפשר להגיע לגמר רק בעזרת מזל. ברור שהשחקנים שלהם מאורגנים ויש להם כישרון טכני, אז בשום מובן לא יהיה משחק קל מחר".


במחנה הישראלי אווירה טובה ופתיחות, כמו בכל הטורניר. החבר'ה האלה מסתכלים בלבן של העיניים של כל נבחרת. "אופיר הצליח להכניס בהם שהם שווים לכל שחקן באירופה", אומר קובי כדורי יו"ר המשלחת הישראלית. "הם שווים, אין לנו מה להתבייש, אין לנו מה להתכופף. אני מקווה שזה יתבטא גם מחר במשחק האחרון".