חפש
Languages
חשוד אזוק
צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

אביה של כוכבת ילדים נעצר בחשד שהטריד מינית עשרות מעריצות של בתו

על פי החשד ניהל האב קבוצת ווטסאפ של מעריצים, לקח את מספרי הטלפון של נערות בנות 13 עד 16 ושלח להן הודעות בעלי אופי מיני. באחד המקרים מיוחסת לו עבירה של ניסיון לבעילת קטינה. מעצרו הוארך בשבוע
שרון עידן
13 במרץ 2018
09:00
עודכן ב 22:17

אביה של כוכבת ילדים נעצר אתמול (שני) בחשד שהטריד מינית עשרות נערות המעריצות את בתו. כך הותר היום לפרסום. בית משפט השלום בראשון לציון האריך הבוקר בשבוע את מעצרו.

על פי החשד, ניהל האב, בן 48, קבוצת ווטסאפ של מעריצי בתו, שם איתר מספרי טלפון של נערות בנות 13 עד 16 ושלח להן מסרונים בעלי אופי מיני. באחד המקרים מייחסת לו המשטרה גם עבירה של ניסיון לבעילת קטינה. 

הוריה של אחת הנערות, בת 13, גילו תכתובת ארוכה בעלת תוכן מיני, בינה ובין האב החשוד והתלוננו במשטרה. בחקירה הסמויה שנפתחה התגלו 17 מקרים דומים ובהם התכתב האב עם המעריצות. על פי החשד, נהג האב במשך כמה שנים להבטיח למעריצות הטבות שונות. המשטרה אספה ראיות רבות בתיק כולל התכתבויות בעלות אופי מיני מובהק, ועם הצעות של ממש לנערות. 

עורך דינו של החשוד, אסף דוק, אמר כי שמדובר על תלונה שנולדה מסכסוך עם אחת ממשתתפות הקבוצה שהוסרה על ידי האב. "אני סמוך ובטוח שבית המשפט יראה זאת בעצמו״, אמר.