חפש
Languages
מעצר, אילוסטרציה
צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

המשטרה עצרה ארבעה חשודים במעורבות חטיפת הילד מקלנסווה

החשודים, שלושה תושבי לוד ואחד מרמאללה, יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבימ"ש השלום בראשל"צ. החקירה נמשכת ונמשכים מאמצי איתורו של הקטין מקלנסווה. ארדן: "חטיפת ילד היא פשע נורא ולא נשלים עם מעשה נתעב כזה"
דניאל אלעזר
12 ביולי 2018
07:11
עודכן ב 10:37

המשטרה עצרה שלושה תושבי לוד ותושב אחד מרמאללה בחשד למעורבותם בחטיפת כרים ג'ומהור, הילד מקלנסווה. כרים, בן 7, נחטף ביום שלישי האחרון מהכניסה לביתו. עם קבלת הדיווח החלו שוטרים בסריקות נרחבות לאיתורו.

החשודים יובאו הבוקר (חמישי) לדיון בהארכת מעצרם בבת משפט השלום בראשון לציון. מהמשטרה נמסר כי החקירה נמשכת וכן נמשכים מאמצי איתורו של הקטין.


השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "כולנו דואגים לשלומו של הילד כרים ג׳ומהור שנחטף מפתח ביתו. אני מלווה ועוקב אישית אחר המאמצים להחזרתו למשפחתו והוריו, משטרת ישראל תעשה כל שביכולתה כדי שהוא ישוב בשלום. חטיפת ילד היא פשע נורא ואחד הפשעים המזעזעים ביותר שקיימים ולא נשלים עם מעשה נתעב כזה".

בתיעוד שפורסם מרגע החטיפה נראה כרים וכן ילד נוסף מתקרבים אל מכונית שעצרה בפתח בית. השניים שוחחו עם יושבי המכונית, כשבשלב מסוים נפתחו דלתות הרכב האחוריות. בתוך שניות, אדם שיצא מהרכב התקרב לילד ודחף אותו פנימה – בעוד הילד השני נהדף לאחור ונמלט. לאחר מכן עזבה המכונית במהירות את המקום. 

אתמול דווח בכלי תקשורת פלסטינים כי כרים אותר בריא ושלם ברמאללה והוא צפוי לחזור לביתו תוך שעות דרך מחסום חיזמא. אולם, הדיווח התברר לאחר מכן כשגוי.