חפש
Languages
סטורמי דניאלס
צילום: אי-פי

כוכבת הפורנו שטענה שקיימה רומן עם טראמפ נעצרה במועדון חשפנות

סטורמי דניאלס עברה על חוקי מדינת אוהיו כשהרשתה ללקוחות לגעת בגופה במהלך ריקוד שביצעה במועדון חשפנות בעיר קולומבוס. עורך דינה כינה את מעצרה - הפללה, ואמר כי היא נעצרה במועדון לאחר שלקוחות נגעו בה בצורה שאינה מינית. דניאלס טענה בעבר כי קיבלה דמי שתיקה מעורך דינו של טראמפ כדי להסתיר את הרומן שניהלו
סוכנויות הידיעות
12 ביולי 2018
10:39

כוכבת הפורנו סטורמי דניאלס שטענה שקיימה רומן עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, נעצרה הלילה (חמישי) במועדון חשפנות בקולומבוס, בירת אוהיו. עורך דינה, מייקל אבנטי, דיווח כי במשטרה אמרו שדניאלס עברה על חוקי המדינה לאחר שהרשתה ללקוחות לגעת בגופה בעת שביצעה ריקוד חשפנות במועדון בשם "סירנות".

על פי חוקי מדינת אוהיו אסור לאיש, למעט קרובי משפחה, לגעת בחשפנית ערומה או ערומה למחצה. עורך דינה של דניאלס כינה את מעצרה - הפללה, ואמר כי היא נעצרה במועדון לאחר שלקוחות נגעו בה בצורה שאינה מינית. היא צפויה להיות מושמת בעבירה בדרגת חומרה בינונית.

דניאלס, ששמה האמיתי הוא סטפאני קליפורד, עלתה לכותרות אחרי שטענה כי ניהלה רומן ב-2006 עם הנשיא דונאלד טראמפ, כאשר עוד היה איל נדל"ן וכבר היה נשוי למלאניה טראמפ. לטענתה, קיבלה דמי שתיקה בסך 130 אלף דולרים מעורך דינו של טראמפ כדי להסתיר את הפרשה. זאת כאשר ניהלה מגעים עם רשת ABC NEWS בעניין חשיפת הקשר שלה לכאורה עם טראמפ. הנשיא הכחיש את הטענות. בהמשך תבעה את טראמפ ואת עורך דינו מייקל כהן, בדרישה לבטל את הסכם אי החשיפה שנחתם לדבריה, כמה ימים לפני בחירות 2016.