ארי נשר (במרכז)
צילום: רפי דלויה

מת הנער שנפגע בתאונת הפגע וברח בתל אביב

ארי נשר בן ה-17, בנו של במאי הקולנוע אבי נשר, נפטר בבית החולים איכילוב שלושה ימים אחרי שנפגע מרכבו של הכדורגלן יצחק אספה. "הוא תמיד ניסה לעזור לכל מי שזקוק, עולמנו חרב עלינו", נמסר ממשפחתו. בעקבות מותו של נשר, החשד נגד אספה ישתנה להריגה
דקלה אהרן-שפרן
27 בספטמבר 2018
12:05
עודכן ב 14:12

ארי נשר, הנער בן ה-17 שנפצע בתחילת השבוע בתאונת הפגע וברח בשדרות רוקח בתל אביב, מת היום (חמישי) בבית החולים איכילוב בעיר. נשר הוא בנו של במאי הקולנוע אבי נשר. מבית החולים נמסר כי משפחתו הסכימה לתרום את איבריו. הלווייתו תיערך ביום ראשון בבית העלמין במושב אודים שבשרון.

משפחתו של נשר פרסמה הודעה בעקבות מותו: "רגע לפני שהלך מאיתנו, חגג ארי שלנו יום הולדת 17. אף ילד בעולם לא צריך להסתלק ממנו בגיל 17. ארי שלנו לא היה רק ילד יפה תואר, הוא היה ילד מוכשר, סקרן, שנון וכל כך שמח. הוא היה קולנוען צעיר ומוכשר ותמיד ניסה לעזור לכל מי שהיה זקוק לו. הוא חלם להיות פרמדיק בצבא, ובשנה האחרונה התנדב מדי שבוע במד"א".

"ארי שלנו נפגע בתאונת דרכים קשה. ברגע אחד, עולמנו חרב עלינו", נמסר מהמשפחה. "כנגד כל הסיכויים, נלחמנו איתו על חייו עד לרגע האחרון. משאפסה התקווה, החלטנו לתרום את איבריו של ארי בתקווה שיצילו את חייהם של אחרים. ברגעיו האחרוני,ם ארי שלנו היה מוקף במשפחתו ובחבריו הרבים והאוהבים,שבאו לחגוג לו יום הולדת 17".

אתמול בית משפט השלום בתל אביב האריך בחמישה ימים נוספים את מעצרו של אספה, שחקן מועדון ספורט אשדוד ונבחרת ישראל האולימפית, החשוד בביצוע תאונת הפגע וברח שבה נפצע נער נוסף באורח קל. בהחלטתו ציין השופט כי הטענות שקרא מתחדדות ומקבלות משנה חומרה לאור העובדה כי מדובר בנהיגה בשכרות. כעת, עם מותו של ארי נשר, המשטרה צפויה להודיע בדיון הבא בהארכת המעצר ביום ראשון הקרוב כי החשד נגד אספה הוא הריגה.

״שורש כל הרע בתיק שלפני מצוי בעבירת ההפקרה כאשר שני קטינים מוטלים על כביש מתבוססים בדמם והחשוד מחליט להמשיך בדרכו ולהפקירם", קבע אתמול בית המשפט. "נסיבות אלה מלמדות על מסוכנות והתנהגות אנטי חברתית. הדברים מתחדדים לנקרא הודעתו של עד הראייה שמתאר את השתלשלות התאונה ואת בריחתו של הרכב הפוגע".

השופט קבע כי יש חשש לשיבוש בתיק וכי קיימות סתירות בין הגרסאות. "יש חשבונית על רכישת אלכוהול בסכום ניכר. הדברים לא משתלבים עם גרסתו של החשוד בדוח בדיקת המאפיינים. שתיקתו בחקירה מחזקת את המסוכנות שלו".

תגיות:
פגע וברח