צילום: פלאש 90

חשד לרצח והתאבדות: גבר ואישה נמצאו ללא רוח חיים בדירה במודיעין

מותם של בני הזוג נקבע במקום. הם נמצאו בדירה בחדרים שונים ללא רוח חיים ואיתם נמצא גם אקדח. שכנה סיפרה: "זוג שקט ונורמטיבי. זו טרגדיה, בלתי נתפס"
מורן שכניק
28 בספטמבר 2018
15:27
עודכן ב 16:33

גופות של גבר בן 70 ואישה בת 68 נמצאו היום (שישי) ללא רוח חיים בדירה ברחוב כסלו במודיעין. נבדק חשד לרצח והתאבדות לאחר שבמקום נמצא אקדח. השכנים סיפרו כי הגבר עבד כמאבטח וכי לבני הזוג היו ילדים ונכדים. 

סמוך לשעה 13:45 התקבל דיווח במשטרה מדיירי הבניין כי אין מענה בדירתם של הזוג. כוחות משטרה וכיבוי שהגיעו למקום מצאו את בני הזוג ומותם נקבע במקום. הגופות נמצאו בחדרים שונים - גופת האישה במיטה וגופת הגבר על הרצפה במטבח.

שכנה, שמתגוררת קומה אחת מתחת לבני הזוג סיפרה כי הם היו זוג שקט ונורמטיבי: ״הם עברו למודיעין ממרכז הארץ לפני שש שנים. הם גרים בשכירות. זוג שקט ונורמטיבי, חזרו לאחרונה מחופשה משפחתית באילת.הוא היה מאבטח ואשתו עבדה כעוזרת בגן ילדים.

פגשתי אותו אתמול בצהריים. הוא הביא לי דואר שהגיע אליו בטעות. מוכר בשכונה בתור "האיש עם השפם", איש מאוד מאוד נחמד, מאוד עדין, אבל מה שהתרחש אצלם בבית אנחנו לא יודעים, כל הסיפור לא מתחבר לנו. יש להם שלושה ילדים ונכדים גדולים, בני עשרה. יש להם קשר מאוד קרוב לילדים, שלהם, האישה היתה מאוד מופנמת, שקטה ונעימה. זו טרגדיה, בלתי נתפס".

לפני כארבעה חודשים נמצאו אישה כבת 50 ובתה, בת 20, ללא רוח חיים, עם סימני דקירה, בדירה ברחוב רבי עקיבא בטבריה. במשטרה העריכו כי מדובר ברצח ובהתאבדות, אך לא היה ברור מי מהשתיים הייתה זו שרצחה. המשפחה הייתה מוכרת לרשויות הרווחה העירוניות והבת טופלה בשירותי בריאות הנפש.

לפני כחמישה חודשים נמצאו בני זוג בשנות ה-60 לחייהם עם פצעי דקירה בחזה. המשטרה חשדה כי מדובר ברצח ובניסיון התאבדות. מותה של האישה נקבע במקום והגבר פונה לבית החולים כשהוא במצב קשה. המשטרה העריכה כי הגבר דקר את האשה ואז ניסה לשים קץ לחייו.