משרדי להב 433
צילום: פלאש 90

בכיר במשרד התחבורה נעצר בחשד לקבלת שוחד

העובד, האחראי על קווי התחבורה הציבורית, חשוד שקידם חברת אוטובוסים על פני המתחרות עבור תמורות הנאה. ארבעה חשודים נוספים נעצרו, המשטרה ערכה חיפושים בבתיהם ובמשרדיהם
רום ליאור
03 באוקטובר 2018
08:55

עובד בכיר במשרד התחבורה, האחראי על קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ, נעצר הבוקר (רביעי) בחשד לקבלת שוחד. לפי החשד, העובד הבכיר קידם חברת אוטובוסים אחת על פני המתחרות בתמורה לטובות הנאה. הוא נעצר ביחד עם ארבעה מעורבים נוספים בפרשה החשודים בעבירות שוחד, קבלת דבר במרמה, מרמה, הפרת אמונים ועבירות נוספות.

החקירה מתנהלת ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) בלהב 433. בהודעת המשטרה נמסר כי עם מעצרם של החשודים, נערכו חיפושים בבתיהם ובמשרדיהם. הם צפויים להתייצב בצהריים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.

בהודעת המשטרה בנוגע לחקירה נמסר כי החשודים נעצרו בשעות הבוקר לאחר פעילות סמויה שהתנהלה במשך תקופה ביאל"כ, וכי הם נחקרים "במסגרת הלחימה הסדורה של משטרת ישראל נגד עבירות הנוגעות לטוהר המידות ושחיתות ציבורית, ומעיבות על ניהול שגרת חיים תקינה לאזרחים נורמטיביים, ונוכח ראיות אשר העלו חשדות לכאורה לביצוע עבירות נוספות". פרקליטות מחוז ירושלים מלווה את החקירה.