זירת הירי
צילום: מד"א

רצח בנתניה: שוטר ירה למוות באשתו ודיווח למשטרה

שוטרים שהגיעו לדירה עצרו את השוטר. פאראמדיקים שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותה של האישה. שלושת ילדיהם של השניים שהו כל העת בחדר סמוך. הדיון בהארכת מעצרו יתקיים מחר בירושלים
הדס גרינברג
14 באוקטובר 2018
21:40
עודכן ב 21:47

שוטר בן 24 ירה הערב (ראשון) למוות באשתו, בת ה-36, בביתם ברחוב נחום בנתניה. סמוך לשעה 21:00 התקשר השוטר למוקד 100 של המשטרה ודיווח על הרצח. שוטרים שהוזעקו למקום מצאו את אשתו עם פצעי ירי בפלג גופה העליון. השוטר נעצר בזירת הרצח והודה במעשה. פאראמדיקים שהגיעו למקום האירוע נאלצו לקבוע את מותה של האישה. 

החשוד ברצח משרת כשלוש שנים במשטרה. לזוג שלושה ילדים, שניים, בני 3 ו-6, הם ילדיה של הנרצחת מנישואיה הקודמים ותינוק המשותף לשניהם, בן ארבע חודשים.

על פי החשד ירה השוטר באשתו בסלון ביתם בעת ששאר הילדים שהו בחדריהם. לדברי המשטרה לא היו תלונות קודמות על אלימות מצדו. חבריו לשרות העידו על בחור שקט, לא אלים. החקירה הועברה למחלקה לחקירת שוטרים. הדיון בהארכת מעצרו יתקיים מחר בירושלים. 

רפי שבע, פאראמדיק מד"א, סיפר על מה שנגלה לעיניו בזירת הרצח בנתניה @hadasgrinberg pic.twitter.com/C0FancEiRd


פראמדיק מגן דוד אדום, אושרי יצחק, סיפר גם הוא: "כשנכנסו לדירה ראינו אישה כבת 30 מחוסרת הכרה עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון. ביצענו בדיקות רפואית ראשוניות בשטח אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".