המצוד אחר המחבל
צילום: פלאש 90

אחיו של המחבל מברקן חשוד שניסה להעלים ראיות

פרטים חדשים מחקירת פיגוע הירי בברקן: אמג'ד נעלווה, אחיו של מבצע הפיגוע בברקן בו נרצחו שני בני אדם, נעצר לאחר שככל הנראה פירק את מצלמות האבטחה שהוצבו בבית המשפחה בכפר שוויכה, ונחשד בהעלמת ראיות. גם אחותו של המחבל עדיין עצורה
דנה בן שמעון
15 באוקטובר 2018
19:23

פרטים חדשים על מעצר אחיו של המחבל אשרף נעלווה, שביצע את הפיגוע באזור התעשייה ברקן: אחיו הגדול של המחבל, אמג'ד, נעצר לאחר שפירק את מצלמות האבטחה המותקנות בביתם שבכפר שוויכה ובכך נחשד כי ניסה להעלים ראיות.

במשפחה אמרו היום (שני) לכאן חדשות, כי האח נעצר לאחר שהוציא את צילומי האבטחה מהמצלמות הפרוסות בסביבת הבית והחזיק אותם ברשותו. מדובר בארבע או חמש מצלמות שהותקנו בבית המשפחה לפני כשנתיים, והאח פירק את המצלמות מכיוון שחשש שהדבר יסבך את המשפחה.

אביו של המחבל אמר לכאן חדשות כי נמסר לו שהקומה השלישית בביתם, הקומה שבה מתגורר האח העצור אמג'ד, לא תיהרס מכיוון שאין לו קשר לפיגוע. הקומה הראשונה שבה גר המחבל והקומה השנייה שבה מתגוררים ההורים כן ייהרסו, כך לדבריו.

הלילה נמסרה למשפחה הודעה רשמית שלפיה בכוונת צה"ל להרוס את הבית. האח אמג'ד עדיין עצור לצרכי חקירה. כך גם אחות המחבל פיירוז המתגוררת בשכם.