חשד להצתה: שריפה במועצת טובא זנגריה

במשטרה חושדים שהרקע הוא ככל הנראה תוצאות הבחירות למועצה המקומית. ח"כ עיסאווי פריג': "תושבי טובא זנגריה בחרו באיש מרצ לעמוד בראשם - זה כנראה לא מוצא חן בעיני מי שהציתו היום את בניין המועצה"
אורלי אלקלעי, חן ביאר ורובי המרשלג
03 בנובמבר 2018
22:36

בכפר טובא זנגריה שממזרח לראש פינה פרצה הערב (שבת) שריפה בבניין המועצה המקומית, ככל הנראה בשל הצתה. למבנה נגרם נזק כבד. רעולי פנים זרקו אבנים לעבר שוטרים שהגיעו למקום. במשטרה חושדים שהרקע הוא ככל הנראה תוצאות הבחירות למועצה המקומית.

ח"כ עיסאווי פריג' (מרצ) אמר בתגובה להצתת בניין המועצה בטובא זנגריה: "תושבי טובא זנגריה בחרו בויסאם עומאר, איש מרצ, לעמוד בראשם. ויסאם נבחר כי התושבים רצו שינוי, רצו מנהיגות אחרת. אבל השינוי הזה כנראה לא מוצא חן בעיני מי שהציתו היום את בניין המועצה".

מוקדם יותר היום הושלכו אל מבנה במועצה המקומית אבו סנאן שבגליל המערבי שני רימוני יד. חבלן של המשטרה פינה אותם מן המקום. כמו כן, צעיר בן 26, תושב כאבול שבגליל המערבי, נורה בצומת כפר יאסיף בזמן שהיה ברכבו. הוא פונה במצב בינוני למרכז הרפואי לגליל בנהריה.

אתמול ארעו שורה של אירועים אלימים ביישובים ערביים על רקע תוצאות הבחירות, שכללו קטטות, יידוי אבנים ושימוש בנשק חם. באום אל-פחם נהרג איימן מחאג'נה, בן 20, שנורה למוות בעת שנהג ברכבו. המשטרה פתחה בחקירה בחשד לרצח.

תגיות:
שריפה