חפש
Languages
דניאל טרייגר

הוארך מעצרו של הישראלי החשוד בהברחת סמים מדרום אמריקה לארץ

בית משפט השלום באשקלון האריך ב-10 ימים את מעצרו של דניאל טרייגר, שהוסגר אתמול לישראל. נציג המשטרה אמר בדיון כי הישראלי חמק מהמשטרה בברזיל, אך החשוד הכחיש ואמר כי לא היה עצור - ולכן לא ברח
אסף פוזיילוב
07 בדצמבר 2018
11:46

בית משפט השלום באשקלון האריך הבוקר (שישי) את מעצרו של דניאל טרייגר, החשוד בהברחת ארבעה קילוגרם וחצי של קוקאין מדרום אמריקה לישראל. מעצרו של החשוד הוארך בעשרה ימים, בהסכמת הצדדים. נציג המשטרה אמר בדיון כי טרייגר חמק מהמשטרה בברזיל, אך החשוד הכחיש ואמר לאחר הדיון כי לא היה עצור, ולכן לא ברח. 

טרייגר, בן 32, חמק השבוע מידי סוכני משטרה ברזילאים ופרגוואים. אתמול הוא שב, נתפס והוסגר לישראל. לפי דיווח בפרגוואי, הישראלי נלכד ביום רביעי בסאו פאולו שבברזיל, שלושה ימים אחרי שברח לסוכני המשטרה הברזילאית והפרגוואית מהמלון שבו הוחזק לקראת הסגרתו. הוא הועבר לידי משטרת ישראל והמריא ארצה.

ביום שישי שעבר נעצר טרייגר בעיר סנטה קרוז שבמערב בוליביה בחשד שניסה לגייס נשים לסייע לו בהעברת ומכירת הסמים. בבוליביה החליטו לגרשו משטח המדינה והעבירו אותו לידי הפרגוואים. הוא הוטס במטוס של חיל האוויר הפרגוואי לבירה אסונסיון, שם הורו הרשויות להרחיקו מן המדינה והוא הוטס לברזיל ובדרך הצליח לברוח מהמשטרה.