זירת הרצח בעכו והנרצחת
צילום: דוברות המשטרה/מתוך טוויטר

חשד לרצח בעכו: גופת אישה נמצאה עם סימני דקירה - הבעל נעצר

כוחות ההצלה ניסו להציל את הנרצחת - אימאן עווד בת ה-30, אך נאלצו לקבוע את מותה במקום. הבעל התקשר לדווח על המקרה והתעמת עם השוטרים במקום האירוע בזמן המעצר
חן ביאר
11 בדצמבר 2018
15:06
עודכן ב 16:10

חשד לרצח בעכו: אימאן עוואד, תושבת העיר בת ה-30 נמצאה היום (שלישי) בביתה בעכו כשהיא דקורה. צוותי הצלה שהוזעקו למקום ניסו להילחם על חייה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. הבעל של המנוחה נעצר ונלקח לחקירה.

הבעל היה זה שהתקשר לדווח על המקרה. הוא התעמת עם השוטרים במקום האירוע בזמן המעצר. לא ידוע על תלונות קודמות בעניין אלימות בין השניים.


פרמדיק מד"א מיכאל בביונישב סיפר: "בדירה ראינו אישה בת 30 מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם סימני אלימות. ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה במקום".

משדולת הנשים בישראל נמסר: ״האישה ה-25 מתחילת 2018 נרצחה היום באכזריות בעכו, והתקציב לתכנית הלאומית עדיין לא הועבר ליעדו, החקיקה לא התקדמה והממשלה עדיין לא כינסה דיון חירום. מחאת הנשים שפרצה בשבועות האחרונים אל הרחובות לא תושתק ולא תיעצר עד שתיפסק תופעת רצח הנשים".

ח"כ ויו"ר הוועדה למעמד קידום האישה בכנסת עאידה תומא-סלימאן צייצה בטוויטר: "העיר השכולה היום היא העיר האהובה עליי, עיר מגוריי, עכו. המשפחות שאיבדו את היקר להן מכול לפני שעה קלה, הן משפחות שאני מכירה, ואיני מדמיינת איך יישאו את הכאב הזה. אימאן עווד נרצחה היום. האישה ה-25 בשנה הזאת איננה עוד. גם לרצח הזה יש שותפים, יש סייענים, חלקם במודע וחלקם ללא כוונה".

תגיות:
רצח נשים