הטיפול באיוב קרא בכנסת
ללא

שר התקשורת איוב קרא התמוטט בכנסת; מצבו קל

לטענת עדי ראייה קרא השמיע קול זעקה והחזיק בחזה לפני שהתמוטט על הרצפה. ח"כ טיבי שטיפל בקרא סיפר: "הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם כשמצבו יציב ובהכרה מלאה". דיוני המליאה הופסקו
מיכאל שמש
12 בדצמבר 2018
16:49
עודכן ב 19:22

שר התקשורת איוב קרא התמוטט היום (רביעי) בכנסת, ופונה לבית החולים הדסה עין כרם במצב קל. לפי עדויות קרא בן ה-63 החזיק בחזהו והשמיע קול זעקה לפני שהתמוטט בכניסה למליאה.

ח"כ אחמד טיבי (הרשימה המשותפת), שטיפל בקרא, סיפר לכאן רשת ב:"מצבו יציב והוא בהכרה מלאה. הוא סבל מכאבים בחזה שמאלי. אני הוזעקתי על ידי ח"כ אלעזר שטרן (יש עתיד) ורצתי כי אמרו לי שקרא התמוטט. מצאתי אותו שכוב על הרצפה.


"במקום היה פרמדיק אחד. קרא נראה סובל והצביע על החזה השמאלי. בשלב זה הגיעו עוד שני פרמדיקים, ונעשתה לשר בדיקת אק"ג. על פניו יכול להיות שיש שינוי קל באק"ג שלו, אבל זה לא אומר כלום. הדופק היה בסדר. הוא היה בהכרה כל הזמן, ואמר שכואב לו בחזה גם בערבית וגם בעברית".

עוד נמסר מעדי ראייה כי ראש הממשלה בנימין נתניהו גם הגיע לזירת ההתרחשות ועוקב מקרוב אחר הטיפולים בשר. הקואליציה והאופוזיציה החליטו למשוך את הצעות החוק וההצעות לסדר שנותרו בסדר היום ולסיים את דיוני המליאה.

ראש המטה של שר התקשורת שירלי שיף בחרה דווקא להאשים את התקשורת במצבו של השר. מחוץ לבית החולים הדסה עין כרם אמרה שיף: "רדיפות השר וכל התחקירים השקריים נגדו גרמו לו לסוג של התמוטטות עצבים".

תגיות:
איוב קרא