חפש
Languages
אבירם זגורי בבית המשפט

"הצטייד ברובה ורצח את בעל החגיגה": כתב אישום נגד בן 29 מבאר שבע

אבירם זגורי הואשם ברצח רותם הרוש במסיבת יום ההולדת שלו בחודש נובמבר. לפי כתב האישום, פרץ ויכוח בינו לבין חבר של הרוש. זגורי עזב את המסיבה, חזר כשהוא חמוש ברובה, רצח את הרוש, ירה באמו - ופצע אדם נוסף
איציק זוארץ
11 בפברואר 2019
12:48

הפרקליטות הגישה היום (שני) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד אבירם זגורי, בן 29, בגין רצח רותם הרוש במסיבת יום ההולדת שלו בחודש נובמבר. לנאשם מיוחסות עבירות של רצח, ניסיון רצח, חבלה בכוונה מחמירה ונשיאת נשק. לזגורי עבר פלילי עשיר ובשנים האחרונות ריצה כמה מאסרים בפועל, הפרקליטות ביקשה לעצור אותו עד סוף ההליכים.

לפי כתב האישום, במסיבת יום ההולדת פרץ ויכוח בין הנאשם לחברו של זגורי, אדם מסרוגה, שבמלכו הוכה זגורי בפניו. הוא עזב את המסיבה וחזר לאחר מכן עם כלי נשק ואדם נוסף לסמטה קרובה בה היו הרוש ומסרוגה. בעקבות צעקות שנשמעו במקום הגיעה גם אמו של המנוח, שולה הרוש.


במקום פרץ שוב ויכוח, בעקבותיו שלף זגורי את כלי הנשק וירה לעבר מסרוגה. כמה כדורים פגעו בביטנו ובירכו. כדור אחד פגע בירכה של שולה הרוש. בנוסף, ירה זגורי כדור אחד בראשו של רותם הרוש. לאחר מכן, נמלט מהמקום.

הנאשם אבירם זגורי אמר בבית המשפט כי ״בכלל לא הייתי שם בשעה של הירי. המשטרה ממציאה. פעם אחת כבר שיחררו אותו וישחררו אותי שוב״.

חובש בכיר במד"א ירון בראל שהגיע לזירה סיפר כי "כשהגענו, ראינו שלושה פצועים שוכבים, צעיר בשנות העשרים היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פצעי ירי בגופו, הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם ולאחר ניסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו".

תגיות:
רצח