חפש
Languages
עידן ברק

בגין שורה של עבירות מין בקטינים: אישום נגד רופא משפחה

מכתב האישום עלה כי במשך כמה שנים יצר עידן ברק קשר עם שבעה קטינים, בטווח הגילאים שבין 11 ל-15, באמצעות יישומים ואתרי היכרויות שונים. הנאשם יזם מפגשים מיניים עם קטינים והציע הצעות מגונות
רום ליאור
18 באפריל 2019
09:50

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקווה נגד עידן ברק, רופא משפחה בן 38 מגני תקווה, בגין שורה ארוכה של עבירות מין שביצע בקטינים באמצעות האינטרנט. על פי כתב האישום, יזם ברק מפגשים מיניים עם הקטינים.

עוד עולה כי במשך כמה שנים יצר הנאשם קשר עם שבעה קטינים, בטווח הגילאים שבין 11 ל-15, באמצעות יישומים ואתרי היכרויות שונים. הנאשם הפנה אל הקטינים התייחסויות והצעות חוזרות בעלות אופי מיני, ביצע עמם שיחות וידאו מיניות, במסגרתן שכנע אותם לבצע בעצמם מעשים מגונים ומעשי סדום. את שיחות הווידאו שביצע עם הקטינים הקליט ברק ושמר במחשב שלו.

כמו כן, שלח ברק תמונות מיניות של עצמו לקטינים. באחד המקרים נפגש הנאשם עם אחד הקטינים, וביצע בו מעשה סדום. הפרקליטות תבקש להאריך את מעצרו של ברק, שנעצר בתחילת החודש, עד לתום ההליכים המשפטיים.

עורך הדין שי רודה, המייצג את הנאשם: "כתב האישום מלמד שכל המעשים המיניים נעשו בהסכמה. המחלוקת היא האם ד״ר עידן ברק ידע שהגיל האמיתי של הנערים הוא מתחת לגיל 16, גיל ההסכמה במדינת ישראל. בנוסף, כתב האישום לא מייחס לד״ר ברק עידן כל עבירת מין בפציינטים שלו מהמרפאה. פרסום שמו בתקשורת לא הוביל לאישומים נוספים, ונראה כי הפרסום נובע מיצר נקמנות של המשטרה".