חפש
Languages
חיות רשת | מתן פרץ

חיות רשת | מתן פרץ

מתן פרץ, המבוגר האחראי בפרויקט קליזו, מספר את האמת מאחורי הקלעים
מערכת כאן חינוכית
26 במאי 2019
13:57

מאחורי השם

הוא על תקן השפוי ב"פרויקט קליזו", המבוגר האחראי (ככה זה כשאתה בן 30) שיש לו תשובה לכל שאלה. מתן פרץ אחראי על התוכן של הסרטונים הויראליים של 'פרויקט קליזו' שממלאים את היום שלנו בצחוק מתגלגל שהופך אותו לקצת יותר טוב.

לפני שהפך לכוכב רשת

מתן גדל בגן יבנה והתחנך על ברכי החינוך הדתי עד שהוריד את הכיפה בגיל 27. במשך שנים חלם להיות זמר, לא הפסיק להופיע בבמות ולמד מוזיקה. לתחום הסטנד-אפ הוא הגיע ממש במקרה, כאשר הגיע בתור קהל למועדון והחליט להעלות לבמה באופן ספונטני ולנסות את מזלו. משם הוא התגלגל להופיע במועדוני סטנד-אפ נוספים, והיום הוא כבר חלק מהרכב של חמישה סטנדאפיסטים שנקרא 'הנרקיסיסטים'.

פעילות ברשת

מתן התחיל כיוטיובר עצמאי וחבר לסהר קליזו, לפרויקט my vibe במסגרתו הם גרים בווילה, מתעדים את החיים שלהם בוולוגים (בלוגים מצולמים בוידיאו), וכותבים תוכן. וכן, הם גם באמת חברים בחיים עצמם.

עם סרטונים שגרפו מאות אלפי צפיות ברשתות החברתיות, התגלגל צוות הפרויקט לסדרת הטלוויזיה "פרויקט קליזו" שמתעדת את כל ההתרחשויות מאחורי הקלעים של צילומי הוולוגים.

כיום הוא מג'נגל בין שני חלומות – כוכב רשת וסטנדאפיסט, ועל הדרך גם מפתח את האהבה החדשה-ישנה למוזיקה, ופתח לאחרונה ערוץ יוטיוב אישי בו הוא מעלה סרטונים בהם הוא שר ומנגן.

לכולנו היו רגעים מביכים בקריירה. מה שלך?

"בעת צילומי תוכנית הטלוויזיה של 'פרויקט קליזו' להוט בידור דיברתי על המשקל שלי... זה היה אחד הרגעים המביכים והחשופים ביותר בשבילי". הוא מוסיף, "מאז לקחתי את עצמי בידיים והיום אני שוקל 11 קילו פחות".

רגע לפני סיום, תודו שלא ידעתם – 

"בכיתות ז' - ח' למדתי בישיבה חרדית בירושלים".


<< לעמוד הקודם