חפש
Languages
חיות רשת | מאיה ויהודה

חיות רשת | מאיה ויהודה

המאיירים מאיה ויהודה דביר, עם יותר מ-4 מיליון עוקבים, מגיעים לחיות רשת
מערכת כאן חינוכית
06 ביוני 2019
15:01

מאחורי השם

יש להם יותר עוקבים מבר רפאלי, עומר אדם ורוה"מ בנימין נתניהו, גם אם מחשבים את מספר העוקבים של שלושתם יחדיו. מאיה ויהודה דביר מחזיקים את חשבון האינסטגרם המוביל בישראל, עם מעל 4 וחצי מיליון (כן, זו לא טעות) עוקבים!

לפני שהפכו לכוכבי רשת

מאיה ויהודה הכירו במהלך שירותם הצבאי, כאשר שירתו יחד באותו בסיס. לאחר שנה וחצי בה היו רק חברים טובים הם הפכו לבני זוג. מאז, הם יוצרים יחד איורים זוגיים וביניהם חלוקת תפקידים ברורה – יהודה מאייר ומאיה בונה ומתכננת כיצד יראה הפריים.

פעילות ברשת

בשנת 2014 החל יהודה להעלות את איוריו לחשבון האינסטגרם שלו. לאט אבל בטוח, החלו האיורים להפוך לקומיקס בשם "One of Those Days" העוסק ברגעים יום-יומיים מתוך חיי הזוגיות שלו ושל מאיה, ומציג אותם באופן מצחיק משעשע וחינני. 

מכירים את זה שלבנות  תמיד קר ולבנים חם? או שאתם מאחרים וחייבים לצאת אבל עוד לא התחלת להתארגן? או שאתם לא מצליחים לישון וחייבים להציק לבן הזוג כדי לא להשתעמם לבד? יהודה אוסף את כל הרגעים האלה ומצליח לתמצת אותם לאיור מדיוק אחד, שיהיה גם קורע מצחוק וגם נוגע ללב.

View this post on Instagram

The Scarf #illustration #ilovemywife #wacom #comicartist #couples #scarf #winter #cold #freezing #warm #wife #bigscarf #itscoldoutside #outside #preparation #comics #laugh #meandmywife #yehudadevir #judedevir

A post shared by YEHUDA DeVIR OFFICIAL (@jude_devir) on

כנראה שהומור לא מחייב מילים כלל, כי איוריו של יהודה הגיעו מהר מאוד אל מעבר לים והפכו להצלחה מסחררת. הפריצה הגדולה קרתה לאחר שהעלה לחשבון האינסטגרם איור של שגרת המקלחת בביתו, שנעשה ויראלי מהר מאוד.

מאז, מאיה ויהודה לא מפספסים אף הזדמנות לצחוק על החיים עם דמויות מוגזמות שנראות כמו גיבורי על. ואפילו פירגנו לחינוכית עם הומאז' לתכנית "החפרנים":

View this post on Instagram

HaChafranim #illustration #wacom #comicartist #comics #poster #tvshow #education #educationaltv #funny #knowledge #explore #study #research #yehudadevir #judedevir

A post shared by YEHUDA DeVIR OFFICIAL (@jude_devir) on

<< לעמוד הקודם