חפש
Languages
חיות רשת | מטיילים בארץ

חיות רשת | מטיילים בארץ

האחים פרל מספרים איך הופכים מסלול טיול בשבילי הארץ לסרטון רשת ויראלי
מערכת כאן חינוכית
11 ביוני 2019
13:38

מאחורי השם

מה בא לכם היום? טיול בנחל זוויתן? בהר תבור? או אולי בקניון האדום? זו בערך ההתלבטות שעומדת מדי בוקר בפני שלושת האחים פרל, אוהד (28), נטע (26) ועידן (23), כשהם צריכים להחליט לאיזה יעד יטיילו הפעם כדי לצלם את הסרטון הבא.

סרטוני הטיולים שלהם בערוץ היוטיוב ובעמוד הפייסבוק "מטיילים את הארץ" כבר מזמן שברו את הרשת ונהפכו ויראליים, ומאיימים להחליף את מדריכי הטיולים עבי הכרס.

לפני שהפכו לכוכבי רשת

שלושת האחים לבית פרל גדלו בקיבוץ מבוא חמה שבגולן. בעקבות עבודתו של אביהם עברו לשוויץ למשך מספר שנים, ולאחר מכן חזרו להתגורר בארץ בישוב בני יהודה, שם הם גרים יחד עד היום בבית הוריהם. מאז ומתמיד אהבו לעשות שטויות עם המצלמה ולצלם סרטונים של עצמם, ולאחר שעידן השתחרר מהצבא הם החליטו לתת מזה טעימה לעולם.

פעילות ברשת

"מטיילים בארץ" יצאו לדרך ביולי 2017, כאשר האחים פרל העלו את הסרטון הראשון שלהם בפייסבוק שהפך מהר מאוד לוויראלי. מאז הם כבר צברו למעלה מ-80 אלף עוקבים בפייסבוק, ו-16 אלף מנויים ביוטיוב ובאינסטגרם.

טיולים בנחלים, מעיינות, מערות ועלייה לנקודות תצפית – סרטוני הטיולים של האחים פרל כבר זכו למאות אלפי צפיות ומביאים למסך שלנו ב-5 דקות בלבד את הנופים הכי יפים ואת הטיפים הכי חשובים כדי להנות מהטיול ושעדיין יישאר לנו טעם של עוד.

ההצלחה של הסרטונים שלהם טמונה בעיקר בדרך שבה הם מספרים את הסיפור – במהירות ובתמציתיות, כוללים רק את המידע הכרחי, כמו איך מגיעים, כמה זמן אורך המסלול ואיזה ציוד חשוב להביא איתכם.

לא פחות חשוב מהנופים המשגעים והמסלולים שמתוארים בסרטונים שלהם, הם דואגים להעביר מסר פשוט וקל- אל תהיו חארות. תנקו אחריכם את הפסולת שלכם ושל אחרים ותשאירו את הטבע נקי, זה הרבה יותר נחמד ככה (מילה מהמערכת: ת'כלס, צודקים).

<< לעמוד הקודם