חפש
Languages
חיות רשת | שלישיית בערך

חיות רשת | שלישיית בערך

שלישיית הסטנדאפיסטים המצליחים שעשו את המעבר מהרשת לטלוויזיה מגיעים לחיות רשת
מערכת כאן חינוכית
17 ביוני 2019
14:00

מאחורי השם

על הבמה, ביוטיוב, בפייסבוק וגם בטלוויזיה – שלישיית "בערך" תפסו את גל ההצלחה ולא מפסיקים להצחיק אותנו בכל פלטפורמה, זמן או מקום. יוסי גבני, גיורא זינגר ועומר בורשטיין הם קודם כל סטנדאפיסטים (שמכורים לאהבת הקהל והבמה), אבל יחד הם מרכיבים גם את שלישיית "בערך" ויוצרים סרטונים שצברו מיליוני צפיות ושברו את הרשת.

לפני שהפכו לכוכבי רשת

שלישיית הסטנדאפיסטים המצליחים החלו את דרכם בעולם הסטנד אפ נפרד. גיורא זינגר עלה על במת סטנד אפ לראשונה בחייו בשנת 2005 כאשר היה חייל. עם פז"ם של 3 שנים בסטנד אפ בהם הופיע והצחיק מאות אנשים, החליט להשתחרר מהצבא ולבחור באהבה שלו לבמה ולצחוק. יוסי גבני הופיע על המסך הקטן לראשונה כחלק מהצמד "יוסי וטירן" שכבש את תוכנית הריאליטי "האקדמיה לצחוק" והגיע למקום השני. לאחר שהצמד התפרק המשיך יוסי עצמאית בעולם הסטנד אפ וכיכב במספר תוכניות טלוויזיה כמו "הצחוקייה", "ערב אדיר"  ועוד.  גם הצלע השלישית בהרכב, עומר בורשטיין, היה בעל קריירה עצמאית בעולם הסטנד אפ. אבל משהו קרה ושלושתם הבינו שהשלם גדול מסך חלקיו.

פעילות ברשת

בתחילת 2015 חברו הסטנדאפיסטים יחדיו והקימו את "בערך" – שלישייה קומית היוצרת מערכונים וסרטונים על כל מה שמצחיק בחיים. הסרטונים הפארודיים שלהם צברו יחד מיליוני צפיות בערוצי היוטיוב ובפייסבוק.

בעקבות ההצלחה הענקית ברשת, יצאו השלושה במופע סטנד אפ משותף ומשם המשיכו גם אל מסכי הטלוויזיה שלנו עם הסדרה הקומית "קיסריה אקספרס".

<< לעמוד הקודם