חפש
Languages
חיות רשת | גל מוג'ה

חיות רשת | גל מוג'ה

מה משותף ל'הדג נחש', קולדפליי ו-DJ SNAKE? גל מוג'ה ביים לשלושתם קליפים
מערכת כאן חינוכית
24 ביוני 2019
13:41

מאחורי השם

את הקליפים שהוא ביים ראו מאות מיליוני אנשים בעולם, סביר מאוד להניח שגם אתם. ככה זה כשאתה מביים קליפים ללהיטים של כל השמות הכי גדולים במוזיקה – קולדפיילי, DJ SNAKE, Tove Lo ולולה מארש. אה כן, והוא גם היה מועמד לגראמי, זכה בפרס אריה הכסף בפסטיבל קאן ובפרסי הוידיאו של MTV.

לפני שהפך לכוכב רשת

כבר בגיל 20 החל גל מוג'ה את דרכו כבמאי ועורך וידיאו קליפים שזכו לתהודה גדולה בארץ ובעולם ולצפיות רבות ברשת. את יצירת הוידיאו קליפים הוא התחיל כי רצה להיות חלק מהחבר'ה – כשכולם סביבו עשו מוזיקה, הוא לקח מצלמה והתחיל לתעד, עד  שנוצר קליפ. את הקליפ הראשון שגל ביים הוא עשה יחד עם החברים מההרכב 'כהן@מושון', ללא תקציב בכלל:

פעילות ברשת

במעלה הדרך, יצר מוג'ה קליפים למוזיקאים כמו אסתר רדא, קרולינה, להקת 'הדג נחש', עדי אולמנסקי ועוד. לאחר כמה שנים בתחום המוזיקה, עשה שינוי כיוון והחל לביים גם פרסומות ופרומואים מובילים שהגיעו למיליוני צפיות.

הפריצה הגדולה הגיע לאחר שביים מוג'ה, יחד עם וניה הימן, קליפ סוריאליסטי לסינגל "up&up" של להקת הרוק הבריטית המצליחה Coldplay. סולן הלהקה החמיא בעצמו ליוצרים וטען שהקליפ הוא "מהטובים שנוצרו מעולם, גם אם משתיקים את המוזיקה". 

הקליפים החדשניים שמייצר מוג'ה, עשירים באפקטים מתוחכמים וקסומים, הגיעו למיליוני צפיות ברחבי העולם וגם זיכו אותו מספר פעמים בפרסים של MTV ובפסטיבל קאן, ואף במועמדות לגראמי הנחשק. 


<< לעמוד הקודם