- בית משפט ריק
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

"שיחק לשם סיפוק מיני": אישום נגד המורה מפתח תקווה

נגד המורה, תושב לוד, הוגש כתב אישום בגין מעשה מגונה בקטינים: "לא שולט בדחפים מיניים". מהאישום עלה כי הוא "נהג לנעול את דלת הכיתה, והגיע לפורקן מיני לעיני הילדים"
רום ליאור
12 ביולי 2019
11:09

כתב אישום הוגש הבוקר (שישי) לבית משפט השלום בפתח תקווה נגד המורה, בן 28 מלוד, בגין מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14. מכתב האישום עלה כי המורה "נהג לנעול את דלת הכיתה, ולשחק עם התלמידים משחק לשם גירוי או סיפוק מיני".

עוד עלה כי במסגרת המשחק, הנאשם הרכיב תלמידים על גבו, התהפך והקפיץ קלות את התלמידים "באופן שבו גופו התחכך בגופם". בכמה מקרים עודד המורה את התלמידים להרים את חולצתו וגם לפרום את כפתוריה ולהרים אותה ואת הציצית. לאחר מכן, על פי כתב האישום, המשיכו התלמידים והפשילו את מכנסיו.

בבקשת המעצר כתב עורך הדין רועי לוס: "האירועים מגלים כי המשיב אינו מצליח לשלוט בדחפיו המיניים פעם אחר פעם ואינו מהסס לבצע את זממו חרף היותו במסגרת של בית הספר, אשר כוללת נוכחות של אנשי סגל רבים בקרבת מקום. בחקירותיו, המשיב מציג הדברים פעמים רבות כאילו היה קורבן להתנהגות תלמידיו, תוך שהוא מתעלם מכך שנעל את דלתות הכיתות, מכך שהוא יזם את המשחק, אשר חריג ופסול כשלעצמו בין מורה לתלמידים".

שלשום האריך בית משפט את מעצרו של המורה בפעם השלישית מאז נעצר בסוף החודש שעבר. בתחילת הדיון בעניינו, פרץ המורה בבכי וביקש מאשתו להתחבק עם בנו הקטן.

המורה, שלימד רובוטיקה, נעצר לאחר שהוגשה נגדו תלונה במשטרה על עבירות מין בקטינות. בדיון הקודם להארכת מעצרו, שהתקיים סמוך למעצר, אמר הטוען המשטרתי כי "החשוד הגדיר את האירוע כמשחק, מעין משחק שהילדים רוכבים עליו. עוד אמר כי המורה ״היה ללא בגדים בכיתה ולפחות שתי בנות טוענות שנגעו באיבר מינו של החשוד".

בשיחה עם כאן חדשות הכחישה אז עורכת דינו של המורה את טענת המשטרה כי הוא הודה בהגעתו לפורקן מיני והוסיפה: "הוא מכחיש בתוקף את החשדות המיוחסים לו כרגע". בריאיון לאסתי פרז ששודר אז בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב, אמרה יו"ר ועד ההורים: "הצוות מזועזע. כולם עם תחושת חוסר הבנה של 'איך דבר כזה יכול לקרות?'".