המושמעים ביותר
צילום: אי־פי

מי הזמר המושמע ביותר בספוטיפיי בעשור האחרון?

השיר "Shape of You" של אד שירן הוא המושמע ביותר בעשור האחרון בשירות המוזיקה הפופולרי עם 2.3 ביליון השמעות. אבל זה לא הספיק לאומן הבריטי להיות גם המושמע ביותר
מערכת כאן חדשות
03 בדצמבר 2019
12:58

שירות הזרמת המוזיקה הפופולרי ספוטיפיי חשף היום (שלישי) את רשימת האומנים והשירים המושמעים ביותר בעשור האחרון. אל המקום הראשון הגיע הראפר היהודי־קנדי דרייק, עם מעל 28 ביליון השמעות. אולם השיר המושמע ביותר בעשור הוא "Shape of You" של אד שירן, עם 2.3 ביליון השמעות.

השיר "Dance" של דרייק נמצא בחמישיית השירים המושמעים ביותר בפלטפורמה, יחד עם השיר "Rockstar" של הראפר פוסט מאלון ו-"Closer" של צמד התקליטנים האמריקנים דה צ'יינסמוקרס. אריאנה גרנדה והראפר אמינם היו גם בין האומנים שהובילו במספר ההשמעות.

עוד חשפה ספוטיפיי כי השיר המושמע ביותר בשנת 2019 היה "Señorita" של הזמרת האמריקנית־קובנית קמילה קביו והזמר הקנדי שון מנדס, עם יותר מביליון השמעות. מיד אחריהם במספר ההשמעות נמצאת הזמרת הצעירה בילי אייליש עם השיר "Bad Guy", שנוגן 990 מיליון פעמים. בשבוע שעבר מגזין המוזיקה בילבורד הכריז כי אייליש היא אשת השנה שלו. נוסף על כך, האלבום של אייליש היה המושמע ביותר השנה.

הראפר פוסט מלון הוא האומן המשומע ביותר מחוץ לשוק האמריקני, ואלבומו "Hollywood’s Bleeding" היה השני המושמע ביותר. ספוטיפיי הוא שירות המוזיקה הפופולרי ביותר עם יותר מ־113 מיליון מנויים.