פרשת רצח הזוג כדורי: המשטרה עיכבה לחקירה שני חשודים שטרם נחקרו בפרשה

בין החשודים שנעצרו, עבריין ירושלמי וקרוב משפחתו • גבר נוסף, שנחקר בעבר בחשד למעורבות ברצח בינואר האחרון, עוכב אף הוא. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה
ורד פלמן ורועי ינובסקי
03 בדצמבר 2019
13:28
עודכן ב 14:37

התפתחות בחקירת רצח הזוג כדורי בירושלים: שני חשודים שטרם נחקרו בפרשה עוכבו היום (שלישי) לחקירה. גבר נוסף, שנחקר בעבר בחשד למעורבות ברצח שהתרחש בחודש ינואר האחרון, עוכב אף הוא לחקירה. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה. 

בין החשודים שנעצרו, עבריין ירושלמי וקרוב משפחתו. לפי שעה השניים חשודים בקשירת קשר לרצח – ולא לביצוע הרצח עצמו. אחד העצורים היה מעורב בפרשה פלילית אחרת הנחקרת במשטרת ירושלים ובמסגרתה נעצר לפני כחודש. מעצרו הוארך והוא שוחרר בתנאים מגבילים. בידי המשטרה ראיה חדשה הקושרת את החשודים לאירוע. החשודים יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים. 

גופותיהם של תמי ויהודה כדורי נמצאו בדירתם בשכונתם ארמון הנציב בירושלים, עם סימני דקירות. בתחילה בדקה המשטרה אם המניע לאירוע הוא לאומני. כחודש לאחר הרצח נחקרו שני קרובי משפחה של הזוג בחשד למעורבות במעשה, אשתו של החשוד המרכזי נחקרה גם כן בחשד לשיבוש הליכי משפט.

החשדות נגד החשוד המרכזי במעורבות ברצח ואשתו התעוררו לאחר שנמצאו אי-התאמות בגרסאות שמסרו למשטרה, ולאחר שסירבו לבצע פעולות לבירור גרסתם. בחודש מרץ, לאחר ששהה כשבועיים במעצר, שוחרר החשוד המרכזי בתנאים מגבילים, במשטרה טענו כי לא הצליחו לבסס עד כה ראיות הקושרות אותו לאירוע.