בני הזוג כדורי

רצח הזוג כדורי: חשוד היה בקשר עם הנרצח בעניין הקשור למקום עבודתו

בעקבות ראיה חדשה שהגיעה לידי המשטרה, חלה התפתחות בחקירת הרצח של תמי ויהודה כדורי בירושלים. הערכה כי הקשר של אחד החשודים ליהודה כדורי קשור למניע לרצח
רועי ינובסקי
03 בדצמבר 2019
20:15

בעקבות ראיה חדשה שהגיעה לידי המשטרה, חלה התפתחות בחקירת הרצח של תמי ויהודה כדורי בשכונת ארמון הנציב בירושלים. בחדשות הערב בכאן 11 דווח הערב (שלישי) כי אחד החשודים בפרשה היה בקשר כלשהו עם הנרצח בעניין הקשור למקום עבודתו.


בפרשה עצורים שלושה חשודים, אחד מהם הוא עבריין מורשע מירושלים והשניים האחרים הם קרובי משפחתו. ניתן להעריך כי הקשר של אחד החשודים ליהודה כדורי קשור למניע לרצח. לדברי יהודה שושן, עורך הדין של אחד החשודים ברצח, "מרשי מכחיש כל קשר לרצח. זהו מעצר שווא שמתבצע בתיק הזה, כפי שבוצע מספר פעמים".

שורה ארוכה של חשודים נעצרו ונחקרו בשנה האחרונה בחשד למעורבות ברצח, ושוחררו. אחד מהם היה עובד ניקיון שעבד בבניין ואחר – קרוב משפחה. החקירה תקועה, בין היתר משום שלא נמצא דנ"א של הרוצח.

גופותיהם של תמי ויהודה כדורי נמצאו בדירתם בשכונתם ארמון הנציב בירושלים, עם סימני דקירות. בתחילה בדקה המשטרה אם המניע לאירוע הוא לאומני. כחודש לאחר הרצח נחקרו שני קרובי משפחה של הזוג בחשד למעורבות במעשה, אשתו של החשוד המרכזי נחקרה גם כן בחשד לשיבוש הליכי משפט.

החשדות נגד החשוד המרכזי במעורבות ברצח ואשתו התעוררו לאחר שנמצאו אי-התאמות בגרסאות שמסרו למשטרה, ולאחר שסירבו לבצע פעולות לבירור גרסתם. בחודש מרץ, לאחר ששהה כשבועיים במעצר, שוחרר החשוד המרכזי בתנאים מגבילים. במשטרה טענו כי לא הצליחו לבסס עד כה ראיות הקושרות אותו לאירוע.