-

"ניצל את תמימותן וגילן הצעיר": כתב אישום הוגש נגד מורה בגין עבירות מין ב-6 נערות ונשים ברשת

בין העבירות בהן מואשם המורה, בן 51 מראש העין, שהתבצעו כולן באפליקציות: בעילה אסורה של שלוש נערות ומקרים רבים של מעשים מגונים והטרדות מיניות. מעצרו הוארך עד תום ההליכים ושמו נאסר בפרסום
ורד פלמן
14 בפברואר 2021
12:14

מורה מואשם בביצוע עבירות מין בקטינות: כתב אישום הוגש היום נגד מורה בן 51 מראש העין בגין שלוש עבירות של בעילה אסורה בהסכמה, כמה עבירות של מעשה מגונה והטרדות מיניות. הנאשם ביצע את העבירות בשש מתלוננות, רובן קטינות בנות 14 עד 16. המעשים התבצעו בפלטפורמות אינטרנטיות.

על פי כתב האישום, המורה השתמש בתמונות מפרופיל אינסטגרם של חייל בן 21 כדי להציג זהות בדויה לנשים ברשת ולהשיג את שיתוף הפעולה שלהן במעשים מיניהם שאותם ביקש מהן לבצע. "פעל ללא הרף, לעיתים כשהוא עושה שימוש במספר זהויות בדויות במקביל, תוך ניצול תמימותן וגילן הצעיר של המתלוננות", נכתב בכתב האישום.

זהותו של המורה אסורה בפרסום לכל הפחות עד 22 בפברואר, בשל צו שהטיל השופט בתיק. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של המורה עד תום ההליכים. המורה נעצר בסוף החודש שעבר בחשד שעשה עבירות מין בנערה בת 14 ברשת חברתית תוך מצג שווא באשר לזהותו. חקירת המשטרה העלתה כי האיש ניהל שיחות בעלות אופי מיני עם עוד שש קטינות, ובין השאר ביקש מהן לשלוח לו תמונות חושפניות.