אורנה בנאי בריאיון לחדשות השבת בכאן 11

אורנה בנאי אחרי הריאיון שעורר סערה: "אני לא מכחישת קורונה, הוריי החלימו מהמחלה"

השחקנית והקומיקאית מגיבה לראשונה לסערה שהתעוררה בעקבות דבריה בריאיון לחדשות השבת על הקורונה ועל הרב אשרוב - וחושפת שהוריה ואחיה חלו בנגיף
מערכת כאן חדשות
14 בפברואר 2021
23:49

אחרי הסערה שעורר הריאיון שהעניקה למיכל רבינוביץ' בתוכנית "חדשות השבת" בכאן 11, השחקנית והקומיקאית אורנה בנאי מבהירה היום (ראשון): "לא חוזרת בי ממילה שאמרתי". לדבריה בפוסט שפרסמה באינסטגרם, "אני לא מכחישת קורונה, צמד המילים הללו נאמר בכתבה בציניות ובבדיחות הדעת. ברור לי שהקורונה חיה וקיימת, זוהי מחלה מאוד מדבקת שפוגעת באלפי בני אדם בכל העולם. הוריי, אחותי ואחי החלימו בימים האחרונים מהמחלה".

בניסיון להסביר את התבטאויותיה היא המשיכה וכתבה: "הביקורת שלי היא כלפי מנגנון ההפחדה המשוגע שהופעל עלינו בשנה האחרונה, שימוש בטרמינולוגיה מבהילה וכמובן ניהול מחפיר וכושל של ראש הממשלה וחברי הקבינט האימפוטנטים שאיתו, שכלל סגרים מיותרים שפגעו בנו פגיעה אנושה". 

View this post on Instagram

A post shared by Orna Banai | אורנה בנאי (@ornabanai)

עם זאת, היא הגנה על פרסומיו של הרב יובל אשרוב, שבהם קרא בין היתר לא להתחסן נגד הנגיף. "קשה וכואב לי העליהום שנעשה בי וברב יובל אשרוב", אמרה. "אני מלאת הערכה לרב, איש של חסד, אמת ושלום שמטיף לאחדות ואהבת חינם. לא היו לו שום כוונות זדוניות, הוא הציג טיעונים שקשורים לתופעות הלוואי של החיסון ובשום אופן לא כפה את דעותיו על איש, לראייה: הרבה מתלמידיו בחרו שכן להתחסן".

את דבריה חתמה באומרה כי "נדמה שבכל מה שקשור לנגיף הקורונה, רב הנסתר על הגלוי, רק ימים יגידו היכן שוכנת האמת - ועד אז שכל אחד יפעל על פי רצונו וצו ליבו".