עבירות מין, אונס, נערה, אנס
צילום: Nutze meine Bilder respektvoll, Pixabay

המשטרה עצרה ארבעה תושבי הצפון בחשד למעורבות באונס בת ה-13

בין החשודים 3 קטינים. אמש תקפה אימו של אחד החשודים את אימה של המתלוננת בתחנת המשטרה • מעצר החשודים הוארך בחמישה ימים
אורלי אלקלעי
18 בפברואר 2021
10:38
עודכן ב 14:28

החשד לאונס בת ה-13: המשטרה עצרה אתמול (רביעי) שלושה קטינים ובגיר, תושבי הצפון, בחשד למעורבות באירוע. אמש תקפה אימו של אחד החשודים את אימה של המתלוננת בתחנת המשטרה. מעצרם של החשודים הוארך בחמישה ימים נוספים.

הילדה הלומדת בפנימייה בדרום הארץ נאנסה, על פי החשד, לפני כשלושה שבועות. היא ברחה מהפנימייה והגיעה לתחנת המשטרה, שם התלוננה שארבעה גברים אנסו אותה בזה אחר זה. בבדיקה בחדר אקוטי בבית החולים הלל יפה בעיר נקבע שהיא נאנסה. בהמשך היא הוחזרה למוסד החינוכי שבו היא לומדת ומתגוררת ונמלטה ממנו פעם נוספת. לאחר חיפושים נרחבים היא נמצאה. 

אמה של הילדה אמרה השבוע בריאיון לקרן נויבך בכאן רשת ב כי היא ובתה איבדו אמון במערכת וברשויות החוק וכי היא חוששת ששוב לא יוגש כתב אישום נגד מי שתקף את בתה. "המצב שלה כל הזמן מידרדר, נפשית וגופנית", סיפרה האם.

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

האם סיפרה על מקרה נוסף שבו בתה נאנסה בתה על פי החשד כשהייתה בת 11, ועל התהליך הקשה שעברה: "אחרי הפגיעה הראשונה, עברנו את כל החקירות ואת כל מה שצריך ובסופו של דבר התיק נסגר בעקבות התפקוד של הילדה, זה מה שנאמר לנו, שיהיה לה קשה מאוד להעיד מול כל החשודים שיופיעו בדיון. בעצם הביאו אותנו למצב שהרמנו ידיים".

תגיות:
אונס