ארכיון
צילום: רויטרס

אחרי השמועות: קים קרדשיאן הגישה בקשה לגירושים מקניה ווסט

אחרי השמועות ושבע שנות נישואים: הכוכבת דורשת משמורת משותפת על הילדים. מקורבים לשניים טוענים כי ההחלטה הסופית על הפרידה בין השניים התקבלה לאחר שווסט הכפיש את משפחתה של קרדשיאן בסדרת ציוצים בטוויטר
מאיה ראכלין
19 בפברואר 2021
23:06

גופי תקשורת רבים בארה"ב מדווחים כי כוכבת הריאלטי, הדוגמנית ואשת העסקים קים קרדשיאן הגישה בקשה רשמית לגירושים מהראפר קנייה ווסט, לאחר שבע שנות נישואים סוערות וארבעה ילדים. אתר הרכילות TMZ היה הראשון לבשר, לאחר שהשיג את המסמכים שקרדשיאן בת ה-40 הגישה לבית המשפט, ובהם היא דורשת משמורת משותפת על ארבעת ילדיהם: נורת' בת ה-7, סיינט בן ה-5, שיקגו בת ה-3 ופסאלם בן השנה.

תקופת הנישואים של שני כוכבי העל, אשר גרים בנפרד כבר חודשים רבים, הייתה סוערת במיוחד. בשנה האחרונה החלו השמועות אודות משבר ביחסים בין השניים, במיוחד בקמפיין הלא צפוי של ווסט לנשיאות ארצות הברית. מקורבים לשניים טוענים כי ההחלטה הסופית על הפרידה בין השניים התקבלה לאחר שווסט הכפיש את משפחתה של קרדשיאן בסדרת ציוצים בטוויטר.

ווסט (43), שנחשב לאחד ממוזיקאי ההיפ-הופ הגדולים אי פעם, ניהל פרסונה ציבורית שנויה במחלוקת בשני העשורים בהם היה באור הזרקורים והקריירה שלו רצופה בשערוריות ואירועים בלתי צפויים, האחרון שבהם הוא ריצתו הידועה לשמצה לנשיאות בשנה האחרונה ולפני כן תמיכתו הקולנית בטראמפ. הראפר חלק עם הציבור לפני כשלוש שנים כי הוא לוקה בתסמונת דו קוטבית, ובמהלך השנים האחרונות אושפז מספר פעמים בשל בעיות נפשיות.

אלו יהיו הגירושים השלישיים של קרדשיאן אשר כבר התגרשה בעבר ממפיק המוזיקה דיימון ת'ומאס ומכוכב הכדורסל כריס האמפריס.