שרון ועומר אדם
צילום: sharon_adam1 אינסטגרם

אימו של עומר אדם חמקה מבידוד במלונית

שרון אדם שחזרה לישראל אחרי ביקור מדובאי, סירבה להיכנס לבידוד במלונית כפי שמחייב החוק וחמקה מהמקום. מאיש יחסי הציבור של המשפחה נמסר: היא החלימה מקורונה ועברה בדיקה סרולוגית
דורית מזרחי אסרף
21 בפברואר 2021
15:36

שרון אדם, אימו של הזמר עומר אדם, הגיעה היום (ראשון) לישראל לאחר ביקור בדובאי וסירבה להיכנס לבידוד במלונית כפי שהחוק מחייב וחמקה מהמקום בעזרת רכב שחיכה לה בשדה התעופה. אדם הגיעה לארץ בטיסת המיועדת לישראלים השבים מחו"ל שהמריאה מפרנקפורט, לשם הגיע מדובאי דרך עמאן. 

מעופר מנחם איש יחסי הציבור של המשפחה נמסר: "שרון אדם חלתה בקורונה בזמן שהייתה בחו״ל, היא עברה בדיקה סרולוגית שהוכיחה את הדבר, עברה בדיקה ויצאה שלילית, היא נמצאת בבידוד בביתה וטרם קיבלה תעודת מחלים".

מאז תחילת מגפת הקורונה מבלה הזמר הפופולרי פרקי זמן ממושכים בחו"ל - ביוון, דובאי ובמיאמי. בחודש יוני השתתף במסיבה המונית במגדלי יו בתל אביב ובשל כך זכה לביקורת משר הבריאות יולי אדלשטיין שאמר "כל עוד מותר לעומר אדם לעשות מסיבות, הכל מתועד ולא מגיע אף שוטר - זה מעביר מסר בעייתי לציבור. אם עושים לחבר'ה כמו עומר אדם הנחות ומותר להם לעשות את מה שהם עושים, איך אפשר להסביר לילדים בני 16 או לחיילים לשמור על ההנחיות?".