רובי וויליאמס, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

סיפור חייו של הזמר רובי וויליאמס יעובד לסרט קולנוע

את הסרט יביים מייקל גרייסי, במאי הסרט המוזיקלי "האמן הגדול מכולם". וויליאמס, בן ה-47, אחראי ללהיטים רבים כמו Angels, Let Me Entertain You, Millenium ו-Supreme
אלון פרוכטר
23 בפברואר 2021
08:54

סיפור חייו של הזמר והיוצר הבריטי רובי וויליאמס יעובד בקרוב לסרט קולנוע, כך פרסם הלילה (שלישי) אתר הבידור האמריקני "דדליין". על פי הפרסום את הסרט יביים מייקל גרייסי, במאי הסרט המוזיקלי "האמן הגדול מכולם" שזכה בפרס גלובוס הזהב.

עוד דווח כי את התסריט כתב גרייסי עם התסריטאים אוליבר קול וסיימון גליסון. הסרט יציג את תחילת דרכו של וויליאמס, שהתגלה לראשונה בגיל 16 כחבר בלהקת הבנים "טייק ד'את". בנוסף הוא צפוי לעסוק בחוויות שעבר על הבמה ומחוץ לה, כמו גם סיפור התמכרותו וגמילתו מסמים. צילומי הסרט מתוכננים לקיץ הקרוב.

וויליאמס, שחגג את יום הולדתו ה-47 לפני עשרה ימים, הצליח בזכות קריירת סולו במסגרתה הוציא 12 אלבומי אולפן, 11 מהם הגיעו לראש מצעד המכירות בבריטניה. הוא אחראי על להיטים רבים כמו Angels, Let Me Entertain You, Millenium ו-Supreme. בשנת 2005 הוא נכנס לספר השיאים של גינס כשמכר 1.6 מיליון כרטיסים לאחד מסיבובי ההופעות שלו בתוך יממה. במאי 2015 הופיע לראשונה בישראל, בהופעה אחת שקיים בפארק הירקון מול 50 אלף צופים.