גדעון סער

סער באולפן הכול פוליטי: "מסרב לשלול רוטציה עם לפיד"

יו"ר תקווה חדשה באולפן "הכול פוליטי" בכאן 11: נתניהו מחתים את המפלגות החרדיות על מסמך נאמנות כי הוא יודע שאין לו ממשלה • גנץ בתגובה ראשונה לפיגוע בספינה: ההערכה שהאיראנים עומדים מאחורי הפעולה
הכול פוליטי
27 בפברואר 2021
19:24
עודכן ב 20:22

יו"ר תקווה חדשה, גדעון סער, לא שולל רוטציה עם יו"ר יש עתיד יאיר לפיד. בריאיון לאסף ליברמן באולפן "הכול פוליטי" בכאן 11 התייחס סער למסמך הנאמנות לנתניהו שעליו חתמו המפלגות החרדיות: "נתניהו נכשל גם במהלך הזה. הוא מחתים אותם כי הוא יודע שאין לו ממשלה. הוא מנסה רק לבנות חסימה כדי לקחת את ישראל לבחירות חמישיות. נתניהו ב-2021 מעדיף אינטרסים אישיים על פני טובת המדינה אחרת היה זז הצידה. הוא תוקע את המדינה שנתיים בארבע מערכות בחירות בלי בושה".


שר הביטחון ויו"ר כחול לבן, בני גנץ, התייחס הערב לראשונה לפיגוע בספינה במפרץ עומאן. בריאיון  לאסף ליברמן באולפן ״הכול פוליטי״ אמר גנץ: "המיקום של הספינה ליד איראן מביא להערכה שהאיראנים עומדים מאחורי הפעולה. זו הערכתי ונמשיך לבדוק אותה".


גנץ התייחס גם לפרסום כי יועצו הקרוב קרא לו לפרוש: "אני מודיע לך בצורה חד משמעית אני לא פורש. אני חזק. מתחזק ונחוש להמשיך עד הסוף. לא עוזב את המרוץ ולא אעזוב את המרוץ. לנתניהו יש אינטרס שלא אהיה בפוליטיקה. זה מניפולציה של אנשים עם אינטרסים פוליטיים אמשיך ואהיה פה אחרי הבחירות, אוודא שתוקם כאן ממשלה עם אנשים ישרים".


סקר כאן חדשות שפורסם השבוע בכאן רשת ב צפה למפלגתו של סער 13 מנדטים בלבד בסקרים, ואילו לכחול לבן של גנץ ארבעה מנדטים. הליכוד ניצבת עם 28 מנדטים, יש עתיד 18, ימינה 11, הרשימה המשותפת עם 9, ש"ס עם 8, יהדות התורה וישראל ביתנו עם 7 כל אחת, העבודה עם 6 ומרצ, הציונות הדתית וכחול לבן עם 4 מנדטים.