-
צילום מסך

הותר לפרסום: ירין שרף, בן 21, הוא החשוד באונס בת ה-12 במלונית הקורונה

שרף חשוד באונס הנערה תוך שהיכה וחנק אותה • ברשת מתפרסמים סרטונים רבים בהם הוא מתבטא בצורה מינית ופוגענית כלפי נשים
הדס גרינברג וורד פלמן
26 בפברואר 2021
11:29

החשד לאונס במלונית: ירין שרף, בן 21, הוא החשוד באונס בת ה-12 במלונית הקורונה ביפו, כך הותר לפרסום הבוקר (שישי). מעצרו של שרף הוארך אתמול בחמישה ימים, לאחר שהשופט קבע כי "נשקפת ממנו מסוכנות גבוהה". שרף התגורר בתקופה האחרונה בדירת מעבר של משרד הרווחה בשדרות, והוא במקור מיישוב בשומרון. 

על פי החשד, שרף התקשר לנערה ואמר לה שהוא בא לחדרה, למרות שסירבה וביקשה שלא יעשה זאת. עוד עולה מהחקירה כי שרף היכה וחנק את הצעירה. הצעיר לא הכחיש את העובדה כי השניים קיימו יחסי מין, אך טען שהם התבצעו בהסכמה וכי חשב שהנערה בת 16. 

ביומיים האחרונים מופצים ברשתות החברתיות סרטונים של שרף כשהוא מתבטא באופן בוטה ומיני כלפי נשים, לצד תגובות קשות בעמודי הרשתות החברתיות שלו. הבוקר פרסמה צעירה בשם מאיה לי לוי פוסט באינסטגרם בו חשפה כי לפני מספר חודשים תבעה את שרף בעקבות הטרדה מינית, זאת בעקבות התוכן הבוטה והפוגעני שפרסם ברשת החברתיות טיקטוק ואינסטגרם.  

עמותת כולן המארגנת את "צעדת השרמוטות" בתל אביב פירסמה פוסט אנונימי בפייסבוק בו נכתב: "אנסו את אחותי בת 12 אתמול במלונה קורונה. אני רועדת מזעם. לא רגועה. בא לי לצרוח. איך זה קורה? למה? איך יכול להיות שילדה מחוייבת להיות במלונית קורונה לפי החוק, ואז בזמן שהיא שם כדי להבריא, גבר בא ומצלק לה את הנפש?"

"ואני יושבת בצד, מנסה להרגע, גוללת בטיקטוק. ואז, כמו בסיוט רע, הפרצוף שלו מול העיניים שלי. הוא יושב מול המצלמה ואומר דברים שוביניסטים איומים ואלימים כאילו בהומור. עשרות סרטונים על כמה שהוא שונא פמיניסטיות, ושנשים חייבות להתנהג בצורה כזו או אחרת אחרת הן לא באמת נשים. הבנתם? הוא כבר חודשים מתנהג כמו בריון מטרידן, ולטיקטוק לא אכפת. להורים שלו לא אכפת. לילדים בטיקטוק לא אכפת. להפך הם נהנים מהחרא האלים שיוצא לו מהפה".