מסיבת פורים בתל אביב

איך מפספסים אלפי משתתפים במסיבת פורים בשוק הפשפשים?

שלוש שעות לקח למשטרה לפזר את המסיבה ההמונית בתל אביב. זה אחרי שביום רביעי כבר התקיימה מסיבה בשוק הכרמל בניגוד להנחיות, ובמערכת הפוליטית מיהרו לגנות את המבלים בחריפות. גם היום רה"מ גינה, האם זה ישפיע על חגיגות שושן פורים בירושלים? נחכה ונראה | הזווית
הזווית
27 בפברואר 2021
22:05

שבוע טוב עם ישראל! שלוש שעות לקח למשטרה לפזר את המסיבה ההמונית בשוק הפשפשים. קצין במחוז תל אביב אמר בשיחה עם כאן חדשות: ״פספסנו את המסיבה״, ולנו נותר לשאול - #מה?

התקרחנתם במסיבות פורים למרות העוצר? ניפגש בסגר הבא | הזווית

רק נזכיר שמיום חמישי יש עוצר לילי ברחבי הארץ - כדי למנוע את מסיבות פורים! רק שבממשלה ובמשטרה כנראה שאף אחד לא שמע על הקונספט של מסיבות צהריים. התיעודים משוק הפשפשים ביפו היום (שבת) מראים איך במשך כמה שעות מאות מבלים השתתפו במסיבות המוניות, גדשו את הרחובות הסמוכים, כשרבים מהם ללא מסכות ותוך אי שמירת מרחק והקפדה על ההנחיות.

למשטרה, כאמור, לקח בערך שלוש שעות להגיע למוקד החגיגות ולפזר את המסיבה. כל זה אחרי שכבר ביום רביעי בערב, עוד בטרם נכנס העוצר הלילי לתוקף, התקיימה מסיבת רחוב המונית בשוק הכרמל בתל אביב. ביום חמישי בבוקר כל הפוליטיקאים מיהרו לגנות בחריפות את המבלים - זה לא מנע מהמסיבות היום להתקיים, ולא גרם למשטרה לאכוף ביתר שאת את התקנות.

גם היום ראש הממשלה בנימין נתניהו גינה: "מסיבות פיראטיות שמסכנות חיים. אין שום סיבה להפרות האלה, יש לנו תוכנית יציאה ברורה". האם זה ישפיע על חגיגות שושן פורים מחר בירושלים? נחכה ונראה.