וייסברוט
-

בן 37 מקריית גת, אב לשלושה ללא מחלות רקע, חש ברע - ומת מקורונה בתוך שעות

מוות פתאומי שלישי מקורונה בימים האחרונים: רומן וייסברוט, אב לשלושה מקריית גת חש ברע, ונפטר לאחר שלוש שעות
איציק זוארץ
28 בפברואר 2021
14:29

מוות פתאומי נוסף מקורונה: רומן וייסברוט, בן 37 מקריית גת נפטר ביום חמישי האחרון. רומן הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים, בהם תינוק בן חודש. אלמנתו של וייסברוט מסרה כי לא סבל ממחלות רקע ופונה באמבולנס מביתו לבית החולים לאחר שהרגיש רע שלשום. גורם בבית החולים ברזילי אליו פונה מסר כי וייסברוט הגיע לבית החולים במצב קשה  כשריאותיו כבר קרסו ונפטר שלוש שעות בלבד מהגעתו.

בני ביתו חולים גם הם בקורונה ולא יוכלו להגיע להלווייתו אשר תתקיים בהמשך היום. בהודעת העירייה על פטירתו של וייסברוט נמסר, כי הוא עלה לארץ לפני כ-12 שנים ועבד כמנהל משמרת במפעל "המגדר" בקריית גת. בהמשך ההודעה קראו לתושבי העיר להתחסן.  

הידיעה על מותו הפתאומי של וייסברוט מקורונה מגיעה לאחר שני מקרי מוות נוספים ביום חמישי האחרון, של צעירים בשנות העשרים לחייהם מנצרת ומירושלים שהתמוטטו ומתו באופן פתאומי. חולה קורונה בן 23 בלבד, ללא מחלות רקע, התמוטט בפתאומיות בביתו שבנצרת ומותו נקבע בבית החולים האנגלי שבעיר.

מוקדם יותר באותו יום התמוטט חולה קורונה בן 26 ממזרח ירושלים, גם הוא ללא מחלות רקע, ומת בבית החולים.  הצעיר, רמזי אבו מאילה, משכונת ראס אל עמוד פונה לחדר ההלם במחלקה לרפואה דחופה בבית החולים הדסה הר הצופים לאחר שהתמוטט בביתו ואיבד דופק. לאחר מאמצי החייאה ממושכים הצוות הרפואי נאלץ לקבוע את מותו. רק לאחר מכן התברר שנדבק בקורונה.