-
צילום: דוד כהן, פלאש 90

השר אלון שוסטר על נתניהו: "בוגד פוליטי"

חבר כחול לבן התראיין בכאן רשת ב: "מצד שני, ראינו מדינה שהולכת ונכנסת למגפה משולבת עם משבר כלכלי וחברתי - לא יכולנו לעמוד מנגד"
קלמן ליברמן
02 במרץ 2021
10:53

השר אלון שוסטר מכחול לבן התראיין היום (שלישי) בכאן רשת ב ותקף את ראש הממשלה: "המודיעין שהיה לנו הזהיר אותנו מהכזבן ומהבוגד הפוליטי נתניהו, ומצד שני ראינו מדינה שהולכת ונכנסת למגפה משולבת עם משבר כלכלי וחברתי - לא יכולנו לעמוד מנגד".

בריאיון לאסף ליברמן וקלמן ליבסקינד בתוכניתם, הסביר השר שוסטר מדוע כחול לבן נכנסה ונמצאת בממשלה: "אנחנו נמצאים בממשלה כדי לשמור - רה"מ אכזב, נהג שסטה מדרך הישר, יש לו שילוב קשה של שיגעון גדלות ובריחה מאחריות. יש לנו ראש ממשלה אחד שאכזב וראש ממשלה שני שלא נותנים לו להיות שותף ראוי ולכן פירקנו את הממשלה".

בהתייחס לעימותים שהיו אתמול בישיבת הממשלה, ולכך שיו"ר מפלגתו בני גנץ פוצץ את הדיון, אמר: "הישיבה אתמול הייתה סוערת באותם קטעים שרה"מ חשב שזו ישיבת סיעת הליכוד והזדמנות להשתלח במנדלבליט ומערכת המשפט. המדינה הייתה מתמודדת טוב יותר עם משבר קורונה אם היה תקציב מתאים". כשנשאל איזה ציון אתה מקבל בניהול משבר קורונה? השיב השר שוסטר: "אני נותן לעצמי ציון גבוה מאוד על החלטה עקרונית להקים ממשלה בזמן משבר, על עשיית המקסימום בתנאים מטורפים".