סער בריאיון

תקווה חדשה תשב תחת יש עתיד? גדעון סער: דני דיין טעה ותיקן את עצמו, הסיכוי שלפיד יקים ממשלה - אפסי

יו"ר תקווה חדשה התראיין לדב גיל-הר ב"ערב ערב" וטען בתוקף שהוא המועמד היחיד שיכול להקים ממשלה חלופית לנתניהו. על מצב המפלגה בסקרים אמר: אנחנו במגמת עלייה, מציע לחכות לתוצאות הבחירות
ערב ערב
03 במרץ 2021
17:31

גדעון סער מתנער מדברי חבר מפלגתו דני דיין: יו"ר תקווה חדשה התראיין היום (רביעי) לתוכנית "ערב ערב" בכאן 11 וטען שמפלגתו לא תשב תחת יאיר לפיד כראש ממשלה. "הדברים ברורים – תקווה חדשה תוביל את הממשלה הבאה", אמר. סער ציין שלפני הקמת מפלגתו, צפו הסקרים לגוש תומכי נתניהו 67 מנדטים ואילו כניסתו למרוץ שינתה את התמונה. 

היום התראיין חבר תקווה חדשה דני דיין לאטילה שומפלבי ברדיו 90FM ואמר כי אילו תוטל מלאכת הרכבת הממשלה על יאיר לפיד, "אנחנו נשב איתו וננהל איתו משא ומתן קואליציוני ונראה". סער אמר על כך: "דני דיין טעה ותיקן את עצמו". עוד הוסיף: "הסיכוי שלפיד יקים ממשלה הוא אפס. ממשלה שדיבר עליה לפיד עם הרשימה המשותפת אינה ממשלה שאנחנו יכולים להיות בה".

סער והתעויוט: כאב הראש של יו"ר תקווה חדשה - לטור הפרשנות של מיכאל שמש

גם חבר אחר במפלגה, השר לשעבר בני בגין התייחס לנושא. בריאיון לכאן רשת ב אמר כי מפלגתו לא תשב בממשלה בראשותו של בנימין נתניהו, אך סירב להשיב מה בדבר ישיבה בממשלה בראשות יאיר לפיד. "אין טעם לענות על השאלה הזו ויש להמתין לתוצאות הבחירות", אמר.