גדעון סער בכניסה לכנס של מפלגתו

עימותים מחוץ לכנס של גדעון סער: פעילי תקווה חדשה טוענים שהותקפו בידי פעילי ליכוד

פעילי תקווה חדשה טענו שהותקפו בידי פעילי הליכוד בכנס שבמושב עזריה. המשטרה חצצה בין שתי הקבוצות ואבטחה את סער, שהגיב: "נתניהו, חצית קו אדום, שלחת בריונים לפגוע בפעילים שלי"
יערה שפירא
13 במרץ 2021
22:41
עודכן ב 22:58

פעילי תקווה חדשה טוענים שהותקפו הערב (שבת) בידי פעילי ליכוד בכנס של גדעון סער במושב עזריה שבמועצה האזורית גזר. אחד מתומכיו של סער התעלף ופונה באמבולנס. המשטרה אבטחה את יו"ר תקווה חדשה. בתיעוד מהמקום נשמעים פעילי הליכוד צועקים: "בוגד". בתיעוד נוסף נראה סער מגיע לכנס של מפלגתו, כששוטרים חוצצים בין תומכיו לפעילי ליכוד.

לאחר המהומות צייץ סער תגובה כי נתניהו חצה קו אדום. "שלחת בריונים כדי לפגוע בפעילים שלי", כתב סער בתקיפות. "הערב הותקפו אנשים שהגיעו לכנס שלי במושב עזריה על ידי בריונים ביביסטים שנשלחו במטרה לפוצץ אותו. השליכו נפצים, אבנים וביצים, הפריעו עם רמקולים ובצרחות 'בוגד' לכנס בכל מהלכו. אדם נפגע, איבד את ההכרה ופונה. נתניהו איבד את זה לחלוטין. ביבי, אני לא מפחד ממך! בעוד עשרה ימים אחליף אותך", כתב סער. זאב אלקין ודני דיין ממפלגתו של סער מתחו ביקורת גם הם בטוויטר.

יו"ר יש עתיד הגיב גם הוא על הדברים, וצייץ בטוויטר: "מגנה בתוקף את תקיפת המבקרים בכנס של גדעון סער הערב. האלימות של אנשי נתניהו שוברת שיאים והשתיקה שלו רועמת".

בתחילת החודש התראיין יו"ר תקווה חדשה לדב גיל-הר בתוכנית ערב ערב בכאן 11, והאשים את ראש הממשלה נתניהו כי בגללו החליט בית הדין בהאג לפתוח בחקירה על פשעי מלחמה בשטחים הפלסטיניים. "16 שנה ממשלת ישראל לא טרחה לקבל החלטות, לכן הגענו להכרעה הזאת בבית הדין הפלילי בהאג". בעניין מבצע החיסונים אמר כי "כל ראש ממשלה מסוגל להביא משלוחי חיסונים, כי זה הכסף של האזרחים".