בית המשפט המחוזי בבאר שבע
צילום: נתי שוחט, פלאש 90

הוארך מעצר בעל בית הקפה בב"ש החשוד בעבירות מין בעובדות במקום

בעל בית קפה בב"ש, כבן 30, נעצר בחשד לעבירות מין בעובדות במקום, בהן קטינה • ארבע נשים שעבדו אצלו טענו כי הוא ביצע בהן בעבר עבירות מין
איציק זוארץ
17 במרץ 2021
11:21

בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (רביעי) בשמונה ימים את מעצרו של בעל בית הקפה החשוד בביצוע עבירות מין בארבע נשים, אחת מהן עובדת בת 17. בדיון עלה כי תלונה ראשונה נגד החשוד הוגשה בשנת 2018 אך המשטרה לא זימנה אותו לחקירה. סנגורו של החשוד טען כי מדובר בקנוניה נגדו.

השופטת שרה חביב ציינה בהחלטה שלה כי "ישנה טענה לעלילה מאורגנת היטב. כל אלה ייבדקו על ידי היחידה החוקרת". השופטת חביב התירה לפרסם את שמו של החשוד, אך לבקשת סניגורו של החשוד עיכבה את הפרסום לצורך הגשת ערעור.

המשטרה עצרה את בעל בית קפה בבאר שבע אמש. ‏מרשת גדולה של בתי קפה נמסר כי "אנו מזועזעים מהמעשים הנפשעים המיוחסים לזכיין הרשת. אנו מוקיעים כל פגיעה בעובדים וכל עבירה על החוק ומקפיאים לאלתר את הזיכיון לזכיין הנחשד במעשים החמורים. באם יוכחו ההאשמות אנו נשלול את הזיכיון לצמיתות. אין מקום אצלנו ברשת לעבריינים ולעברייני מין בפרט. הרשת הינה רשת בטוחה לעובדיה, זכייניה ולקוחותיה וכל איש שיפגע בערכים אלו, יורחק ממנה לאלתר".