חשד לרצח בנשר - 24.3.2021
צילום: משטרת ישראל

הנרצח בנשר: עורך הדין אפרים ארנון, בן 71

על פי החשד כמה אנשים הגיעו לביתו של ארנון, דקרו אותו ונמלטו • אלמנתו שנאבקה בהם לכאן חדשות: "לא היו לו אויבים" • חובש מד"א ליאוניד ליאנסקי: "מצאנו גבר כבן 70 חסר הכרה, ללא דופק ונשימה ועם פצעי דקירה רבים בגופו"
חן ביאר
24 במרץ 2021
07:23
עודכן ב 13:09

הרצח בנשר: עורך הדין אפרים ארנון, בן 71, הוא הגבר שנדקר הבוקר (רביעי) למוות בפתח ביתו בנשר. לפי החשד כמה בני אדם הגיעו למקום, דקרו אותו לעיני רעייתו רות, נאבקו עמה ונמלטו. הבוקר היא סיפרה לכאן חדשות על שאירע:


בשיחה עם כאן חדשות אמרה אלמנתו של הנרצח: "הוא לא הספיק לצאת מהבית והגיעו לחצר שני רעולי פנים שדקרו אותו. חשבתי שהם הגיעו לגנוב. 20 שניות והם כבר לא היו פה. הוא נפל על המדרגות ולא הספיק לומר דבר". היא הוסיפה כי בעלה עסק בתחום האזרחי 27 שנים ולדבריה לא היו לו אויבים. "הכול אצלו היה צחוקים", סיפרה. המשטרה מחפשת אחר החשודים, ובודקת את הרקע והנסיבות למעשה. 

חובש מד"א ליאוניד ליאנסקי, שהיה בזירת האירוע, סיפר: "כשהגענו למקום מצאנו גבר כבן 70 חסר הכרה, ללא דופק ונשימה, עם פצעי דקירה רבים בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בדיקות רפואיות אבל הפציעות שלו היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".