שילה סעד

הורי בן ה-3 שנדרס בכפר מימון: לא מחפשים אשמים

אמו של שילה סעד אמרה: "אנחנו באמת מאמינים שזה מאלוהים. חשבתי על הנהג ועל אשתו. נהרסו לו החיים" • אביו סיפר: הורדתי אותו בגן השעשועים, סובבתי את האוטו וראיתי המולה
אסף פוזיילוב
04 באפריל 2021
14:26

הוריו של הילד שילה סעד בן ה-3, שנהרג בתאונת דרכים ביום שישי ליד גן משחקים בכפר מימון שיחזרו היום (ראשון) את מה שארע. הם אמרו כי הם לא מאשימים את הנהג, והוסיפו: "הוא שייך לקדוש ברוך הוא. הייתה לנו הזכות לחבק ולאהוב אותו, ממש מקווה שנתנו לו את כל מה שהנשמה שלו הייתה צריכה".

אביו סיפר: "היינו בחזרה מלימוד וקניות במכולת. ואז שילה ביקש ללכת לגן משחקים. עצרתי והם ירדו. סובבתי בינתיים את האוטו, וראיתי המולה ואנשים רצים". ליאל, אמו, הוסיפה: "אנחנו באמת מאמינים שזה הזמן שהוא היה צריך להיות פה. קיבלתי זכות לשאת נשמה של צדיק. אנחנו לא מאשימים את הנהג, אנחנו באמת מאמינים שזה מאלוהים. חשבתי עליו הלילה ועל אשתו. נהרסו לו החיים". 

סעד בן ה-3, בן הזקונים מבין שישה ילדים מהיישוב שוקדה, שיחק בגן שעשועים במושב ונדרס לעיני אביו שהגיע לאסוף אותו על ידי נהגת שחלפה במקום. שילה הובהל לבית החולים סורוקה בבאר שבע במצב אנוש ושם נקבע מותו, הנהגת עוכבה לחקירה.